Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 H O R R O R

Go down 
+3
The Sky
Sinista V
Big Eazy-E aka Heskey
7 posters
AutorPoruka
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 2:54 pm

Ev da se malo ispričamo o čudesnim stvarima koje su nam se dogadjale,ili nesto strasno sto nam se desilo.
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 2:59 pm

e ja sam jednom ustao sav znojan, odnosno trznuo se iz sna, i odjednom mi se pojavio nekakav bijeli plast pred ocima i nestao u trenu, ja sam se ziv usro, i dan danas sam uvjeren da je to bio duh i vjerujem u njih i vidio sam puno dokumentaraca koji bi mogli bit tacni xD

i jednom sam sanjao da mi je nana umrla, sljedece jutro sam ustao i stvarno, moja mama je sjedjela placuci pored mene i rekla mi da je mrtva
na kraju je ispalo da smo moj rodjak iz hrvatske (800 km udaljen) imo isti san(nemogu vam sad objasnjavat u detalj) i moja rodica je to sanjala
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 3:20 pm

mislim da sam tad imao ness oko osam godina,tada su mi roditelji zivjeli skupa al meni je milije bilo biti kod nane i djeda i njihovog sina tj mog dajdze.Preko vikenda sam dosa kod njih.I taj dan kad sam dosao igrao sam se s nekom djecom lopte i tako.Naveče je moj dajdza dosao s nekim covjekom nesjecam se imena.I tako raspricali su se oni a ja sam sjedio pored njih,kad odjednom tema mrtva rodbina ko je kome umro i tako.Kaze on taj covjek ja nemam mame al umrla je a neznam jeli umrla.Meni je to bilo nekako zbunjujuće i veoma me zainteresovalo,kad on nastavi kaže kako je prije nekoliko godina dok je živio na nekom selu bio ispred ulaza u kucu i sjedio na nekoj stolici,tada je izasla njegova mama sa kantom u ruci da ode po vodu do neke obližnje rijeke.Nakon kaže jedno sat vremena mama mu se nije vraćala al on je sjedio na istom mjestu tako da je mogao da vidi ako je unisla u kucu,i kaze kako je odjednom čuo plač u kući,i uletio je u nju.Zvuk je dopirao iz wca i on je tu ušao i vidio svoju mamu skupljenu i kako plače,kaže on da joj je postavljao pitanja sto plače i slične stvari a ona mu je odgovorila da izađe iz kuće.Kaže kad je izašao bilo mu je čudno kako je unišla u kuću a nije je vidio,za nekolko trenutaka je došao njegov otac plačući i grlio ga,i govoreći mu neke stvari kojih se nesjećam.Nakon toga došlo je cijelo jihovo seosko susjedstvo izražujući im sućut,a taj čovjek nije znao gdje se nalazi i o čemu je riječ.Pitao ih je šta se događa a oni su mu rekli kako je prije jedno sat vremena njegovu mamu auto pregazilo dok je išla po vodu,on im je odgovorio da je ju vidio u wcu,al nitko mu nije povjerovao,kada je vidio mamino tijelo onda je tek povjerovo da je mrtva.Rekao je kako će cijeli život to pamtiti.
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 3:31 pm

najezio sam se jarane...
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeTue Sep 09, 2008 3:38 pm

Sinista V (citat):
e ja sam jednom ustao sav znojan, odnosno trznuo se iz sna, i odjednom mi se pojavio nekakav bijeli plast pred ocima i nestao u trenu, ja sam se ziv usro, i dan danas sam uvjeren da je to bio duh i vjerujem u njih i vidio sam puno dokumentaraca koji bi mogli bit tacni xD

i jednom sam sanjao da mi je nana umrla, sljedece jutro sam ustao i stvarno, moja mama je sjedjela placuci pored mene i rekla mi da je mrtva
na kraju je ispalo da smo moj rodjak iz hrvatske (800 km udaljen) imo isti san(nemogu vam sad objasnjavat u detalj) i moja rodica je to sanjala

ovo kad sanjas da je netko umro se često događa i bas bude istina i naravno treba vjerovati u takvo nešto
Na vrh Go down
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 1:58 am

pale pale affraid affraid Ljudi znam dobre psihoterapeute u Gracanici mogu vam izvuc snizenje..
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:23 am

samo se ti smij, ali ima nekih naucnih dokaza da bi duhovi mogli postojati ali jebe se meni, heskey je na mojoj strani hehe
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 6:15 am

tako je Very Happy
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 6:40 am

i ja sam gledao na tv-u
na nekoj novoj tv..
i sad neka emisija nes nebitno..uglavnom na jednom od najatraktivnijih mjesta u hrvatskoj prodaje se kuca tj.ogromna vila vec 45 godina po niskoj cijeni..i niko ne zeli da je kupi..govore da je ukleta..i sada ekipa te emisije odlucila da provede cijelu noc u toj ukletoj kuci..da vide ima li duhova kako ljudi pricaju..i oni usli..postavili kamere na sva moguca mjesta..uzeli svijece i poceli spavat..i fino sve se probudili i to..i sad uzeli kasete da premotavaju sta su kamere snimile..
i govore..nije se nista toliko cudno desilo osim ovog..i sad prikazuju nesto bijelo..brzo prodje kroz prostoriju..ispod je bilo nekakvo lisce..i kada je ta stvar prosla..svo se lisce pocelo rasprsivati..kao da je vjetar puhnuo..i opet stave na usporeni snimak..ja se zijanio affraid pale
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeWed Sep 17, 2008 6:42 am

Majestic Blizzard (citat):
i ja sam gledao na tv-u
na nekoj novoj tv..
i sad neka emisija nes nebitno..uglavnom na jednom od najatraktivnijih mjesta u hrvatskoj prodaje se kuca tj.ogromna vila vec 45 godina po niskoj cijeni..i niko ne zeli da je kupi..govore da je ukleta..i sada ekipa te emisije odlucila da provede cijelu noc u toj ukletoj kuci..da vide ima li duhova kako ljudi pricaju..i oni usli..postavili kamere na sva moguca mjesta..uzeli svijece i poceli spavat..i fino sve se probudili i to..i sad uzeli kasete da premotavaju sta su kamere snimile..
i govore..nije se nista toliko cudno desilo osim ovog..i sad prikazuju nesto bijelo..brzo prodje kroz prostoriju..ispod je bilo nekakvo lisce..i kada je ta stvar prosla..svo se lisce pocelo rasprsivati..kao da je vjetar puhnuo..i opet stave na usporeni snimak..ja se zijanio affraid pale

ha ti doga.. Suspect
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 7:01 am

Majestic Blizzard (citat):
i ja sam gledao na tv-u
na nekoj novoj tv..
i sad neka emisija nes nebitno..uglavnom na jednom od najatraktivnijih mjesta u hrvatskoj prodaje se kuca tj.ogromna vila vec 45 godina po niskoj cijeni..i niko ne zeli da je kupi..govore da je ukleta..i sada ekipa te emisije odlucila da provede cijelu noc u toj ukletoj kuci..da vide ima li duhova kako ljudi pricaju..i oni usli..postavili kamere na sva moguca mjesta..uzeli svijece i poceli spavat..i fino sve se probudili i to..i sad uzeli kasete da premotavaju sta su kamere snimile..
i govore..nije se nista toliko cudno desilo osim ovog..i sad prikazuju nesto bijelo..brzo prodje kroz prostoriju..ispod je bilo nekakvo lisce..i kada je ta stvar prosla..svo se lisce pocelo rasprsivati..kao da je vjetar puhnuo..i opet stave na usporeni snimak..ja se zijanio affraid pale

bila je tako isto emisija na novoj, prikazivali jedan hotel u americi u kojem je bio kao neki masakr i ubijeno oko 40-50 ljudi i nasli dobrovoljce da spavaju tamo, postavili su obicnu kameru, kameru sa infra red zracima i mikrofon, i tako ujednoj sobi spavao neki momak, odjednom je ustao i poceo plakat, kad na onoj infra red prikaza nesto prodje kroz moka i krevet i nestade, u drugoj sobi u istom trenutku vrisnula neka zena, i prikaza na kameri kao kruzilo nesto u njoj i krevetu...
zatim su uzeli neki zatvor koje je sad izvan upotrebe, poznat po nasilju i puno ubistava medju zatvorenicima i ulaze dvoje, valjda bili neki par silaze u bivsu teretanu, i u trenutku se svi tegovi oborise, i pocese se ukljucivat svijetla i iskljucivat, djevojk apoce vristat, a momak se vidjelo da se ziv usro ali nije smio vrsitat, zamisli te bruke kraj djevojke...

ovo u zatvor je nesto cega se najvise bojim neki to zovu poltergeist pa i ja, to vam je ono sto vam pocne otvarat i zatvarat vrata, ukljucivat i iskljucivat svijetla... uh
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 7:22 am

jebeno affraid
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 7:38 am

ma to je ona emisija "provjereno"..drama cool
a bilo je tako i prikazivali onaj zatvor "alcatraz"..
kako se mjenja toplina i hladnoca covjeka kad udje u jednu celiju..odjednom postaje sve hladno..i u sred ljeta u celiji je toliko hladno i vjetar kroz cijeli alcatraz puse..a kad izadjes sunce 40°..
jezivo..jezivo Very Happy
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 7:40 am

Majestic Blizzard (citat):
ma to je ona emisija "provjereno"..drama cool
a bilo je tako i prikazivali onaj zatvor "alcatraz"..
kako se mjenja toplina i hladnoca covjeka kad udje u jednu celiju..odjednom postaje sve hladno..i u sred ljeta u celiji je toliko hladno i vjetar kroz cijeli alcatraz puse..a kad izadjes sunce 40°..
jezivo..jezivo Very Happy

jebeno..xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 12:18 pm

Majestic Blizzard (citat):
ma to je ona emisija "provjereno"..drama cool
a bilo je tako i prikazivali onaj zatvor "alcatraz"..
kako se mjenja toplina i hladnoca covjeka kad udje u jednu celiju..odjednom postaje sve hladno..i u sred ljeta u celiji je toliko hladno i vjetar kroz cijeli alcatraz puse..a kad izadjes sunce 40°..
jezivo..jezivo Very Happy

to je toliko jezivo da cu morat uzet narodno grijanje Very Happy
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 2:06 pm

Majestic Blizzard (citat):
ma to je ona emisija "provjereno"..drama cool
a bilo je tako i prikazivali onaj zatvor "alcatraz"..
kako se mjenja toplina i hladnoca covjeka kad udje u jednu celiju..odjednom postaje sve hladno..i u sred ljeta u celiji je toliko hladno i vjetar kroz cijeli alcatraz puse..a kad izadjes sunce 40°..
jezivo..jezivo Very Happy

gledao sam to Shocked
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sponsored content





H O R R O R Empty
KomentarNaslov komentara: Re: H O R R O R   H O R R O R Icon_minitime

Na vrh Go down
 
H O R R O R
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: