Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nogometni Savez BiH

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitimeWed Sep 10, 2008 3:34 pm

raja, nisam ih nesto puno pratio al sam sa jaranom danas u kafani gledo BiH - Estonija, sta reci, 7:0 za nas, uh, i emile, bio je plakat na kojem je pisalo ne daj se bugojno je na tvojoj strani,tu si ti nedje bio nas fanaticos xD Question Smile
Na vrh Go down
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 1:04 am

I ja sam zaprepasten.. pijbrate A ciro (trener) kaze "Reko sam a hocu 5 golova, najbace ova dvojica sto su dali dva zadnja" xD Laughing Laughing .. I ima engleski igrac Heskey..
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:18 am

Znam da ima igrač Heskey i ime mu je Emil baš ka i meni,tako da sam dobio nadimak Heskey,ma ja sam volio da je Estonija pobjedila xD šalim se,a to za bugojno ma ja sam bia tamo ponio sam cijeli arsenal oržja i zaprijetio estoncima ako dadnu golčinu ja demoliram cijeli stadion xD hehe
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 10:22 am

ev malo cirinih rijeci...

'Rekao sam momcima za ručkom: Hoću danas pet komada protiv Estonije, ali su me Džeko i Ibričić zajebali. Dali su šesti i sedmi', vrištao je od smijeha poslije povijesne pobjede izbornik BiH.
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:06 pm

"imali smo po tri treninga na dan, jedan kodncioni i takticki ujutro, popodne uigravanje tima i navecer smo razmisljali kako osramotit najoblje protivnika" saljiv odgovor nakon navodjenja jednog novinara na ono sto je berberovic uzeo flasu vode onom golmanu
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitimeSun Oct 12, 2008 1:12 pm

2:1 izgubili od turske, misljenje o utakmici, dobro su igrali cijelo vrijeme ali su drugi gol ko djeca primili, odbrambena linija se nije ni pomjerila, u utorak protiv armenije,nadajmo se pobijedi protiv njih, imamo realne sanse...
Na vrh Go down
Sponsored content





Nogometni Savez BiH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nogometni Savez BiH   Nogometni Savez BiH Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nogometni Savez BiH
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: