Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ocu da budem admin :)

Go down 
+3
Big Eazy-E aka Heskey
Sinista V
KillaVanilla
7 posters
AutorPoruka
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 4:59 am

Znam,hocu,mogu a mogul?

evo da vam obrazlozim ovo ovdje se stvari shvacaju ovako

Ako je neko moderator on je bolji od obicnog usera e pa nije vecina ovdje moderatora tj mojih kolega su moderatori samo zato sto zele da im imena budu druge boje e pa kad si napusen nista nije sigurno Very Happy....
Ja zelim da budem administrator i mislim da mogu poboljsat ovu stranicu mnogo sam scriza mi je rekao da se razumijem u to bolje od njega tako volio bi da me postavite tu

hvala

BTW glASAjTE ZA MENE U MENI JE SPAS

XD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:01 am

nisu izbori jarane pa da je u tebe spas... xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:01 am

Sinista V (citat):
nisu izbori jarane pa da je u tebe spas... xD

ja vec poceo stampat plakate Very Happy
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:02 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
nisu izbori jarane pa da je u tebe spas... xD

ja vec poceo stampat plakate Very Happy

uzeo one SDA plakate, i samo preko toga kerim xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:03 am

ma nije ba neg nAsha stranka kakav sda ccc danis tanovic is in da hood Smile

nego ljud sta vi mislite na ovome svemu Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:05 am

prvo, ja nemam pojma koje sta tu xD, ne pratim bas ouno a pored toga jos nije niko osim nas dvojice debila online xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:07 am

Sinista V (citat):
prvo, ja nemam pojma koje sta tu xD, ne pratim bas ouno a pored toga jos nije niko osim nas dvojice debila online xD

ne seri ovako
scrizza je admin
onda smo ti heski i ja moderatori
Ja sam moderator jer sam par puta prije nego sto si ti dosao trebao pomoc nesto a i admin sam bio tad kad je scrizza bio dao ip ban pa ga nije znao uklonit
eh heski je moderator ne znam sto
ti si moderator jer se palis na zelenu boju Razz

eto tako je to tu xD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:23 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
prvo, ja nemam pojma koje sta tu xD, ne pratim bas ouno a pored toga jos nije niko osim nas dvojice debila online xD

ne seri ovako
scrizza je admin
onda smo ti heski i ja moderatori
Ja sam moderator jer sam par puta prije nego sto si ti dosao trebao pomoc nesto a i admin sam bio tad kad je scrizza bio dao ip ban pa ga nije znao uklonit
eh heski je moderator ne znam sto
ti si moderator jer se palis na zelenu boju Razz

eto tako je to tu xD

jarane, smijem li ti nesto rec a da se ne naljutis, pusi qrac, otkud znas, ja sam imao jedan forum prije ovog pa nikako nije niko dolazio pa mi nije bilo do pravljenja, bilo nas samo 14 a ja jedini aktivan Exclamation Exclamation
a sto nebi heskey bio moderator, ja neznam sto iko od nas mora bit moderator kad svako postavlja gdje sta hoce...
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:31 am

aha, sta si se usutio odjednom...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 5:34 am

eto vidis sad bi trebao dobit ban Smile


zato sto se ovaj forum moze jos doraditi zbog toga bi bio admin..a moderator je tu da uredi malo forum da niko ne postavlja tri nove teme o svojim beatovima...
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 7:11 am

e, a ko se sjetio da ga opomene o tome... a sto bi za malo prvociranja dobio ban scratch
ako nisi skonto jarane, ovaj forum je vise za zajebanciju i malo onako pricat o rapu, ako si toliko ozbiljan onda idi na fmjam forum, ja sam mislio pa sam skonto da sam dijete za njih
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 10:46 am

meni je svejedno il bio moderator il nebio,uglavnom sam član,a kerime što se mene tiče budi admin Smile
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:50 am

heheh hocu ja da budem moderator pa da budem na dva foruma u isto vrijeme Very Happy

i dajem glas za kerima respect
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Blow Three [Lil Bussy]

Blow Three [Lil Bussy]


Broj komentara : 34
Join date : 2008-08-11
Age : 28
Mjesto : Sobba

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:23 am

Sinista V (citat):


jarane, smijem li ti nesto rec a da se ne naljutis, pusi qrac, otkud znas, ja sam imao jedan forum prije ovog pa nikako nije niko dolazio pa mi nije bilo do pravljenja, bilo nas samo 14 a ja jedini aktivan


i baby nigga je bio aktivan !!!
Na vrh Go down
http://www.nadimi se kite .guz
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:34 am

Blow Three (citat):
Sinista V (citat):


jarane, smijem li ti nesto rec a da se ne naljutis, pusi qrac, otkud znas, ja sam imao jedan forum prije ovog pa nikako nije niko dolazio pa mi nije bilo do pravljenja, bilo nas samo 14 a ja jedini aktivan


i baby nigga je bio aktivan !!!

ap dobro, dvoje...
Na vrh Go down
Blow Three [Lil Bussy]

Blow Three [Lil Bussy]


Broj komentara : 34
Join date : 2008-08-11
Age : 28
Mjesto : Sobba

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:35 am

Sinista V (citat):
Blow Three (citat):
Sinista V (citat):


jarane, smijem li ti nesto rec a da se ne naljutis, pusi qrac, otkud znas, ja sam imao jedan forum prije ovog pa nikako nije niko dolazio pa mi nije bilo do pravljenja, bilo nas samo 14 a ja jedini aktivan


i baby nigga je bio aktivan !!!

ap dobro, dvoje...

ostali... Sleep
Na vrh Go down
http://www.nadimi se kite .guz
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 12:24 pm

jestel svi da 310 bude admin ????? ja mislim da ce on pola stvari deletirati... Sleep
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 6:27 am

LiL Scrizly Admin (citat):
jestel svi da 310 bude admin ????? ja mislim da ce on pola stvari deletirati... Sleep

vidis to nisam uzeo u obzir Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 6:37 am

DaPianoMan (citat):
LiL Scrizly Admin (citat):
jestel svi da 310 bude admin ????? ja mislim da ce on pola stvari deletirati... Sleep

vidis to nisam uzeo u obzir Very Happy

ja jesam ali ko da je vazno uistinu ko je admin Exclamation
to se vas dvoje dogovirite i et
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:23 am

e, necu da skrenem s teme ali sta nam je ovo yahoo odjednom bot...
imam nekakav osjecaj da ce sutra biti 200 novih korisnika Very Happy
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:28 am

Sinista V (citat):
e, necu da skrenem s teme ali sta nam je ovo yahoo odjednom bot...
imam nekakav osjecaj da ce sutra biti 200 novih korisnika Very Happy

neznam ni ja...uvijek skoro bude google bot, a danas i ja yahoo
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 1:33 pm

e nek neko postavi da moderatori imaju pravo da kljucaju i u pijacci chill da malo uredim jer je vrlo ne pregledno
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 1:36 pm

evo..
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 2:45 pm

LiL Scrizly Admin (citat):
evo..

hvala
Na vrh Go down
famouz.boY

famouz.boY


Broj komentara : 25
Join date : 2008-09-19
Age : 31
Mjesto : Behind You!

Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitimeSun Sep 28, 2008 8:45 am

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
meni je svejedno il bio moderator il nebio,uglavnom sam član,a kerime što se mene tiče budi admin Smile


owaj homie je najpametniji ^^
Na vrh Go down
Sponsored content





Ocu da budem admin :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ocu da budem admin :)   Ocu da budem admin :) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ocu da budem admin :)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Big F rapp family :: Big F-
Idi na: