Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 novi dogadjaj xD

Go down 
+4
Big Eazy-E aka Heskey
KillaVanilla
LiL Scrizly
Sinista V
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:22 am

e raja danas sam se posvadjo sa najboljom jaranicom, i mislim pravo mi je krivo :S... ev ovo se desilo...
bili smo na likovnom kod razrednice i ja je zamolio onako mobitel da gledam, i skonta me razrednica i uzme ga, ja joj kazem da nije moj ali nista, i okrenem se ja jaranci da joj se izvinem a ona "jebi se", "mrs", "kretenu" i ja se izivciram uzmem mobitel na kraju casa da nebi bilo ja picka ovo ono, i dam joj ga i kazem "kurvo usrana" mislim, kaze da sam joj najbolji jaran, pa jedan dan je dobra, drugi dan ignorise, pa ponovo tako i onda mi sere radi mobitela, sad neznam, jesam li pretjerao ili sam imao pravo to uradit???

p.s. majesticovo misljenje me najvise zanima...
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:24 am

Sinista V (citat):
e raja danas sam se posvadjo sa najboljom jaranicom, i mislim pravo mi je krivo :S... ev ovo se desilo...
bili smo na likovnom kod razrednice i ja je zamolio onako mobitel da gledam, i skonta me razrednica i uzme ga, ja joj kazem da nije moj ali nista, i okrenem se ja jaranci da joj se izvinem a ona "jebi se", "mrs", "kretenu" i ja se izivciram uzmem mobitel na kraju casa da nebi bilo ja picka ovo ono, i dam joj ga i kazem "kurvo usrana" mislim, kaze da sam joj najbolji jaran, pa jedan dan je dobra, drugi dan ignorise, pa ponovo tako i onda mi sere radi mobitela, sad neznam, jesam li pretjerao ili sam imao pravo to uradit???

p.s. majesticovo misljenje me najvise zanima...

jebiga..sto se mora, mora se... glup si
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:28 am

ok, samo da se ispravim, nisam joj opsovo, zanijelo me tipkanje xD, ali sam razgovarao s njom, ono spika, pazi sta govoris, nemoj srat odmah radi toga, a znas kako su ono danas ufurane trebe, u smislu, "sta sam ti uradila, bozeeee sacuvaj" :S
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:32 am

ma imao sam takvih slucajeva.. jedan dan se kurce i psuju ti.. poslije nekoliko dana "desi, sta ima, bas si sladak sa tom frizurom".. ajd ba mala odjebi..
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:34 am

ejj moj vanja takve su ti zene promjenjive Smile jos ako ima PMS ughh
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:35 am

you're right, hehe, ma haj, ima smisla sto kazes, ali et, morat cu jos malo porazgovarat snjom, ma da nevjerujem da snjom mogu normalno razgovarat
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:35 am

310 (citat):
ejj moj vanja takve su ti zene promjenjive Smile jos ako ima PMS ughh

HAHA
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:36 am

Sinista V (citat):
310 (citat):
ejj moj vanja takve su ti zene promjenjive Smile jos ako ima PMS ughh

HAHA

vjeruj mi ja se razumijem u zene jednu sam cak vidio uzivo Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:37 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
ejj moj vanja takve su ti zene promjenjive Smile jos ako ima PMS ughh

HAHA

vjeruj mi ja se razumijem u zene jednu sam cak vidio uzivo Smile

HAHHA
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 11:49 am

ti njoj uradi ono sto smo mi sinoc onoj zenskoj xD
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 12:02 pm

uh...bio bi to jos jedan megahit od filma Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 12:03 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
ti njoj uradi ono sto smo mi sinoc onoj zenskoj xD

uhh..unaprijed rip
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 1:54 pm

LiL Scrizly Admin (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
ti njoj uradi ono sto smo mi sinoc onoj zenskoj xD

uhh..unaprijed rip
basun sagosun onoj trebi od sinoc xD

a vanja..to nije da mi se desilo jednom vec 101..
ja sam se jednom posvadjo sa naj jaranicom oko vjerovo ili ne..natpisa na wc vratima u skoli..ja joj govorim da sam se ja potpiso..a ona hoce meni da se napravi da se NJEN momak potpiso tj.da se potpisuje isto ko ja..da ja njega kopriam..bla bla..i na kraju ja njoj pocnem psovat..kurvo,bla bla..jer je ona slicno govorila u muskom rodu..onda htio se njen "momak"pobiti samnom..a nije imao 150cm u sebi..
et na kraju ostavio je momak i meni dosla da govori i izvinjava se "pa djesi kemo"..
ja samo prodjem..

al et na kraju smo se igrom slucaja pomirili..
i shvatio sam tek sada da je vise glupa od ocekivanog..
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 1:56 pm

i da..
dobro si uradio to sto si i ti njoj govorio..
ako se budes izvinjavao i sazaljivao..osjecat ce se ponosne vjeruj mi Laughing
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:14 pm

Majestic Blizzard (citat):
LiL Scrizly Admin (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
ti njoj uradi ono sto smo mi sinoc onoj zenskoj xD

uhh..unaprijed rip
basun sagosun onoj trebi od sinoc xD

a vanja..to nije da mi se desilo jednom vec 101..
ja sam se jednom posvadjo sa naj jaranicom oko vjerovo ili ne..natpisa na wc vratima u skoli..ja joj govorim da sam se ja potpiso..a ona hoce meni da se napravi da se NJEN momak potpiso tj.da se potpisuje isto ko ja..da ja njega kopriam..bla bla..i na kraju ja njoj pocnem psovat..kurvo,bla bla..jer je ona slicno govorila u muskom rodu..onda htio se njen "momak"pobiti samnom..a nije imao 150cm u sebi..
et na kraju ostavio je momak i meni dosla da govori i izvinjava se "pa djesi kemo"..
ja samo prodjem..

al et na kraju smo se igrom slucaja pomirili..
i shvatio sam tek sada da je vise glupa od ocekivanog..

hehe kako cujem ti si visok 185 cm tako da te taj momak od te cure nije mogao ni vidjet kako treba a ne da se pobije s tobom XD
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:22 pm

Tako je se meni i mojim jaranima desilo.. hehe..bili mi na ekskurziji (prosle godine).. i jedne noci party u dvije sobe..u jednoj sobi najbolji komadi i tu su svi dosli, a u drugoj jedne budale (3 zenske).. i pozvani mi na obodva party-a xD.. i dodemo mi na onaj de su svi .. a kod ove 3 nitko nije dosao..hehe.. one su se toliko naprcile, da su sljedecu noc nama napravile belay..xD. Sljedeca noc.. dosli mi kod nasih "prijateljica" i dogovorili se da spavamo sa njima.. i mi poceli spavati, ugasili svjetlo. kad odjednom dolazi raska i dere se na nas.. a mi svi u boxericama..hehe..one tri ljubomorne koze nas izdale tj. otisle raski i rekle sve..uhh jebem im..SVE... heheheee

afro
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:25 pm

DaPianoMan (citat):
Majestic Blizzard (citat):
LiL Scrizly Admin (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
ti njoj uradi ono sto smo mi sinoc onoj zenskoj xD

uhh..unaprijed rip
basun sagosun onoj trebi od sinoc xD

a vanja..to nije da mi se desilo jednom vec 101..
ja sam se jednom posvadjo sa naj jaranicom oko vjerovo ili ne..natpisa na wc vratima u skoli..ja joj govorim da sam se ja potpiso..a ona hoce meni da se napravi da se NJEN momak potpiso tj.da se potpisuje isto ko ja..da ja njega kopriam..bla bla..i na kraju ja njoj pocnem psovat..kurvo,bla bla..jer je ona slicno govorila u muskom rodu..onda htio se njen "momak"pobiti samnom..a nije imao 150cm u sebi..
et na kraju ostavio je momak i meni dosla da govori i izvinjava se "pa djesi kemo"..
ja samo prodjem..

al et na kraju smo se igrom slucaja pomirili..
i shvatio sam tek sada da je vise glupa od ocekivanog..

hehe kako cujem ti si visok 185 cm tako da te taj momak od te cure nije mogao ni vidjet kako treba a ne da se pobije s tobom XD
jesam..
a sta ces..
jadovi mali Laughing
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:27 pm

LiL Scrizly Admin (citat):
Tako je se meni i mojim jaranima desilo.. hehe..bili mi na ekskurziji (prosle godine).. i jedne noci party u dvije sobe..u jednoj sobi najbolji komadi i tu su svi dosli, a u drugoj jedne budale (3 zenske).. i pozvani mi na obodva party-a xD.. i dodemo mi na onaj de su svi .. a kod ove 3 nitko nije dosao..hehe.. one su se toliko naprcile, da su sljedecu noc nama napravile belay..xD. Sljedeca noc.. dosli mi kod nasih "prijateljica" i dogovorili se da spavamo sa njima.. i mi poceli spavati, ugasili svjetlo. kad odjednom dolazi raska i dere se na nas.. a mi svi u boxericama..hehe..one tri ljubomorne koze nas izdale tj. otisle raski i rekle sve..uhh jebem im..SVE... heheheee

afro

predopstavljam da je ta "raska"neka nastavnica..
a to sto su vas te izdale..
pa jebiga..takve su trebe..
moras im svima ga pomalo dati inace su ljubomorne lol!
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:35 pm

Majestic Blizzard (citat):
LiL Scrizly Admin (citat):
Tako je se meni i mojim jaranima desilo.. hehe..bili mi na ekskurziji (prosle godine).. i jedne noci party u dvije sobe..u jednoj sobi najbolji komadi i tu su svi dosli, a u drugoj jedne budale (3 zenske).. i pozvani mi na obodva party-a xD.. i dodemo mi na onaj de su svi .. a kod ove 3 nitko nije dosao..hehe.. one su se toliko naprcile, da su sljedecu noc nama napravile belay..xD. Sljedeca noc.. dosli mi kod nasih "prijateljica" i dogovorili se da spavamo sa njima.. i mi poceli spavati, ugasili svjetlo. kad odjednom dolazi raska i dere se na nas.. a mi svi u boxericama..hehe..one tri ljubomorne koze nas izdale tj. otisle raski i rekle sve..uhh jebem im..SVE... heheheee

afro

predopstavljam da je ta "raska"neka nastavnica..
a to sto su vas te izdale..
pa jebiga..takve su trebe..
moras im svima ga pomalo dati inace su ljubomorne lol!

svima moras pomalo gurnit..raska ti je skracenica za razrednicu..
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:38 pm

hahahah scrizlyeva priča je extra
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 2:39 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
hahahah scrizlyeva priča je extra

hahaha..thx brotha happy
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 3:13 pm

ma jarane i ja sam se svadjo snjom nekoliko puta i prosle godine se pravo posvadjali, i nakon dva mjeseca ja sa svim trebama u skoli dobar a ona negdje u pozadini i njoj bilo krivo i kao izvinula mi se, mislio sam da je skontala ali sad znam da sere, meni netreba takva drugarica, hvala raja heheh, znao sam da cekemo nesto postavit sto se otprilike kod mene desilo osim to grafitom, njenim momkom i visinom xD ali je prica inace ista...
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 3:15 pm

cool..zna li tko ko je nova kmica HIDRO ?? WeLcoMe..
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 3:33 pm

LiL Scrizly Admin (citat):
cool..zna li tko ko je nova kmica HIDRO ?? WeLcoMe..
ma neka šklopocija..
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 3:15 am

e necu da idem opet u off topic..
al vidite ovome u listi clanova haretu..pise mu zadnja posjeta "never"
hahahhaha
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sponsored content





novi dogadjaj xD Empty
KomentarNaslov komentara: Re: novi dogadjaj xD   novi dogadjaj xD Icon_minitime

Na vrh Go down
 
novi dogadjaj xD
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Novi smajlichi...
» DUB - C -- NOVI ALBUM
» Ne - Yo : Novi album
» Novi Playlist
» Novi Clan za big f

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: