Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 50 Cent novi film

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 4:43 am

... taman kad smo mislili da smo ga se rijesili...
izdace novi film pod imenom zadnjeg albuma "before i self destruct" nce biti pjesme sa tog albuma nego ce dati priliku nepotpisanim talentovanim reperima da snime vocale za film... to radi da ne bi imao problema sa interscopeom radi prava nad pjesmama



dobra stvar na ovom je sto daje drugim reperima priliku...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 5:47 am

o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 6:04 am

hvala bogu pa je 50 uradio nesto dobro,svidja mi se ta ideja da nepotpisani reperi snimaju pjesme za film,svaka mu cast
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:04 am

DaPianoMan (citat):
hvala bogu pa je 50 uradio nesto dobro,svidja mi se ta ideja da nepotpisani reperi snimaju pjesme za film,svaka mu cast

ma covjek hoce lowe....
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 8:28 am

LiL Scrizly Admin (citat):
DaPianoMan (citat):
hvala bogu pa je 50 uradio nesto dobro,svidja mi se ta ideja da nepotpisani reperi snimaju pjesme za film,svaka mu cast

ma covjek hoce lowe....

ma covjek hoce prijatelja, eminem ostaje u kuci nece da se igra snjim a dre je prestar za njega lol! lol!
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 10:32 am

LiL Scrizly Admin (citat):
DaPianoMan (citat):
hvala bogu pa je 50 uradio nesto dobro,svidja mi se ta ideja da nepotpisani reperi snimaju pjesme za film,svaka mu cast

ma covjek hoce lowe....

ma znam al eto bar je napokon nesto dobro ucinio
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 2:36 am

310 (citat):
o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
daj malo daji bolje komentare a ne glupe....sta se radi o filmu.......niej film ni zasao,samo je najavljen...........a ubiti se nece sigurno........
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:09 am

L.A.X (citat):
310 (citat):
o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
daj malo daji bolje komentare a ne glupe....sta se radi o filmu.......niej film ni zasao,samo je najavljen...........a ubiti se nece sigurno........
100% nece, covjek je prezivio 9 meta, a zamisli na filmu, pregazi ga neka peglica i umre pa ja bi lego od smijeha...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 8:32 am

Sinista V (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
daj malo daji bolje komentare a ne glupe....sta se radi o filmu.......niej film ni zasao,samo je najavljen...........a ubiti se nece sigurno........
100% nece, covjek je prezivio 9 meta, a zamisli na filmu, pregazi ga neka peglica i umre pa ja bi lego od smijeha...

pa treba biti kao neki trailer da se zna o cemu ce se opcenito raditi u filmu
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:04 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
daj malo daji bolje komentare a ne glupe....sta se radi o filmu.......niej film ni zasao,samo je najavljen...........a ubiti se nece sigurno........
100% nece, covjek je prezivio 9 meta, a zamisli na filmu, pregazi ga neka peglica i umre pa ja bi lego od smijeha...

pa treba biti kao neki trailer da se zna o cemu ce se opcenito raditi u filmu

pa treba ali nema jos...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:15 am

Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
daj malo daji bolje komentare a ne glupe....sta se radi o filmu.......niej film ni zasao,samo je najavljen...........a ubiti se nece sigurno........
100% nece, covjek je prezivio 9 meta, a zamisli na filmu, pregazi ga neka peglica i umre pa ja bi lego od smijeha...

pa treba biti kao neki trailer da se zna o cemu ce se opcenito raditi u filmu

pa treba ali nema jos...

a kako sam ja to mogai znat?
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:19 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
o cemu se radi u filmu mozda ga ono ko fol koji put ko ubije pa cemo moc slavit hu ra Very Happy
daj malo daji bolje komentare a ne glupe....sta se radi o filmu.......niej film ni zasao,samo je najavljen...........a ubiti se nece sigurno........
100% nece, covjek je prezivio 9 meta, a zamisli na filmu, pregazi ga neka peglica i umre pa ja bi lego od smijeha...

pa treba biti kao neki trailer da se zna o cemu ce se opcenito raditi u filmu

pa treba ali nema jos...

a kako sam ja to mogai znat?

pa potrazis na netu
Na vrh Go down
Sponsored content





50 Cent novi film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 50 Cent novi film   50 Cent novi film Icon_minitime

Na vrh Go down
 
50 Cent novi film
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ne - Yo : Novi album
» 50 Cent u sarajevu
» dobar film???
» DUB - C -- NOVI ALBUM

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Strana Hip Hop scena-
Idi na: