Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA

Go down 
+2
Sinista V
Big Eazy-E aka Heskey
6 posters
AutorPoruka
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 3:09 pm

Legendarna rap grupa Public Enemy može da bude ponosna,VH1 je proglasio njihovu pjesmu "Fight The Power" najboljom rap pjesmom svih vremena.Ova pjesma je pravi buntovnički rap,a i sam naziv pjesme to kaže.Druga najbolja pjesma je "Rappers Delight" od Sugarhill Gang koji su jedni od osnivača rap-a,a treća najbolja pjesma ikada je od Dr.Dre-a i Snoop Dogg-a "Nuthin But G Thang".
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 3:19 pm

dodje 50 tarzi svoje ime, ne nadje ga, "dje je moje ime"
"a oprostite, ko ste vi" xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 3:25 am

Sinista V (citat):
dodje 50 tarzi svoje ime, ne nadje ga, "dje je moje ime"
"a oprostite, ko ste vi" xD
hahaha

50 centa je najbolje ignorirat hodam ja neki dan on mene zove "Kerime kerime!" a ja nista kao da ga ne znam...
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 5:29 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
dodje 50 tarzi svoje ime, ne nadje ga, "dje je moje ime"
"a oprostite, ko ste vi" xD
hahaha

50 centa je najbolje ignorirat hodam ja neki dan on mene zove "Kerime kerime!" a ja nista kao da ga ne znam...
lol!
Na vrh Go down
Blow Three [Lil Bussy]

Blow Three [Lil Bussy]


Broj komentara : 34
Join date : 2008-08-11
Age : 28
Mjesto : Sobba

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 6:25 am

cool...meni je fifty neki dan dolazio.. "bi li big f snimio sa mnom pjesmu ??????" eh bas da vas pitam.. kad bi tako fifty htio... billi vi pristali ?????????
Na vrh Go down
http://www.nadimi se kite .guz
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeThu Sep 25, 2008 6:30 am

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
Legendarna rap grupa Public Enemy može da bude ponosna,VH1 je proglasio njihovu pjesmu "Fight The Power" najboljom rap pjesmom svih vremena.Ova pjesma je pravi buntovnički rap,a i sam naziv pjesme to kaže.Druga najbolja pjesma je "Rappers Delight" od Sugarhill Gang koji su jedni od osnivača rap-a,a treća najbolja pjesma ikada je od Dr.Dre-a i Snoop Dogg-a "Nuthin But G Thang".

Nuthin' But A 'G' Thang mi je jedna od najdrazih pjesama Very Happy a sad je i jedna od najboljih pjesama ikada Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 2:34 am

ma ova pjesma fight the power en zasluzuje da bude najbolja pjesma iakda,ima i boljih pjesma.......dobro ona pjesma od drea i snoop doga zasluzuje mejsto gdje je sada ak ne cak i vise ali fight the power ne zaslizuje......
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 5:47 am

fight the power je po meni zasluženo prvo mjesto dobila,kada malo bolje slušaš pjesmu vidiš kako Chuck D roka,njegov glas i dobre rime,to je pravi old school malo njih je u to vrijeme vrijeđalo vlast i policiju a to su baš učinili Public Enemy jedni od prvih
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:16 am

pa dre je iso u zatvor radi toga Wink
trebali bi i mi nesto takvo snimit jer iskreno ova frenkijeva bosanska verzija za fuck the police je, neznam ni opisat ima par dobrih rima kao
"digni sad ruke zamnom uvis
i glasno ponavljaj fuck the police
fuck the police reci fuck the police
stani samnom cvrsto i nemoj da te sramota
digni srednjak u zrak i govori jebo drota
jebo drota, jebo brate korumpiranog bota"

a onda oni koji sve useru
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 8:29 am

L.A.X (citat):
ma ova pjesma fight the power en zasluzuje da bude najbolja pjesma iakda,ima i boljih pjesma.......dobro ona pjesma od drea i snoop doga zasluzuje mejsto gdje je sada ak ne cak i vise ali fight the power ne zaslizuje......

neke stvari ti ne mozes da skontas to sam ti i prije rekao i to se ovdje pokazuje Smile
Na vrh Go down
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:43 am

310 (citat):
L.A.X (citat):
ma ova pjesma fight the power en zasluzuje da bude najbolja pjesma iakda,ima i boljih pjesma.......dobro ona pjesma od drea i snoop doga zasluzuje mejsto gdje je sada ak ne cak i vise ali fight the power ne zaslizuje......

neke stvari ti ne mozes da skontas to sam ti i prije rekao i to se ovdje pokazuje Smile
ffs..........nisi mi nikad nist rekao u vezi toga....ja sma rekao pejsma niej zasluzila da bude najbolja i moje misljenje.....................a pametnjakovicu ne pametuj........nadi tekst pejsme pa prevedi,nije lose ali ne svida mi se,,,,,,,gadeeeeeeeeee
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:48 am

L.A.X (citat):
310 (citat):
L.A.X (citat):
ma ova pjesma fight the power en zasluzuje da bude najbolja pjesma iakda,ima i boljih pjesma.......dobro ona pjesma od drea i snoop doga zasluzuje mejsto gdje je sada ak ne cak i vise ali fight the power ne zaslizuje......

neke stvari ti ne mozes da skontas to sam ti i prije rekao i to se ovdje pokazuje Smile
ffs..........nisi mi nikad nist rekao u vezi toga....ja sma rekao pejsma niej zasluzila da bude najbolja i moje misljenje.....................a pametnjakovicu ne pametuj........nadi tekst pejsme pa prevedi,nije lose ali ne svida mi se,,,,,,,gadeeeeeeeeee

prestani te se svadjat radi qrca, tebi nije, ovom jeste, ko da je vazno, ovi ce dobit nagradu voljeli ih ili ne
Na vrh Go down
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 10:53 am

Sinista V (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
L.A.X (citat):
ma ova pjesma fight the power en zasluzuje da bude najbolja pjesma iakda,ima i boljih pjesma.......dobro ona pjesma od drea i snoop doga zasluzuje mejsto gdje je sada ak ne cak i vise ali fight the power ne zaslizuje......

neke stvari ti ne mozes da skontas to sam ti i prije rekao i to se ovdje pokazuje Smile
ffs..........nisi mi nikad nist rekao u vezi toga....ja sma rekao pejsma niej zasluzila da bude najbolja i moje misljenje.....................a pametnjakovicu ne pametuj........nadi tekst pejsme pa prevedi,nije lose ali ne svida mi se,,,,,,,gadeeeeeeeeee

prestani te se svadjat radi qrca, tebi nije, ovom jeste, ko da je vazno, ovi ce dobit nagradu voljeli ih ili ne
ma neznas kerima nooba akd pode pametovat on enst zna......reci cu ti jednu njegovu teoriju.....ak ne poznajes slengove engleskog bez obzira zans li amo ili ne normalni engleski ne mozes razumiti text pjesme i ne moezs se sporazumjevat s drugim ljudima pogotovo u americi..............i sad on misli ja ne poznajem slengove dobro da aj sad i tekst pjesmi ne razumijem......dobro ima dost slengova u pjesmama ali skonta se prevest
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 2:48 pm

ima ona aplikacija za mobitel hip hop slang,ako vec ne znate iz iskustva Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 3:13 pm

lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA   VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
VH1 : FIGHT THE POWER NAJBOLJA RAP PJESMA IKADA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Strana Hip Hop scena-
Idi na: