Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 za sarajevske clanove

Go down 
+5
Big Eazy-E aka Heskey
Majestic Blizzard
LiL Scrizly
DaPianoMan
Sinista V
9 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 4:04 pm

ajmo se svi ovdje koji zive u sarajevu okupit u sarajevu da zajedno idemo i u jedno te istu srednju HHAHA
pa mozda nesto uspijemo rganizovat ko sto je to bussin crew uspio(svaka im cast) xD
zezz se, ali nesto se treba ucinit da ovo postane ozbiljnije jer ja nemogu u ovom naselju vise, mislim ne gledam na svakog ko nije reper ko na neko cudo, ali neznam sta dalje pisat jer bi glupo na kraju ispalo



ovo sto sam napisao nek svako cita kako hoce xD, crknite od smijeha sto se mene tice al nesto se mora pokrenuti...
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Sep 30, 2008 6:19 pm

u koju ides eto me za 2 godine Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:20 am

i ja se tek moram upisat xD
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 7:13 am

pa da... svi vi iz sarajeva si nadete neko mjesto gdje ce te se sastajati i tako..
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 9:57 am

ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 12:09 pm

Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 1:26 pm

Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD

ja kontam u trecu Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 1:42 pm

ma upišite se u srednju tehničku ko i ja izaberete struku i onda na fakultet lakše vam je,i sa tehničkom možete na fakultet Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:06 pm

meni tetka radi u tehnickoj, ali u tehnickoj samo muskarci, ocu negdje gdje ima dobrih picki, ma da se govori da ovi iz tehnicke guze one picke iz trece xD
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:41 pm

DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD

ja kontam u trecu Very Happy

jel ono treca matematicka affraid
il je ipak to druga pale
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:44 pm

Majestic Blizzard (citat):
DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD

ja kontam u trecu Very Happy

jel ono treca matematicka affraid
il je ipak to druga pale

jest, treca je matematicko informaticka...
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:46 pm

Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD

ja kontam u trecu Very Happy

jel ono treca matematicka affraid
il je ipak to druga pale

jest, treca je matematicko informaticka...

uh jbt trebo sam ja kod vas na instrukcije..

ja od 5 do 8 razreda stalno 2 iz matematike.. pale
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 2:47 pm

Majestic Blizzard (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD

ja kontam u trecu Very Happy

jel ono treca matematicka affraid
il je ipak to druga pale

jest, treca je matematicko informaticka...

uh jbt trebo sam ja kod vas na instrukcije..

ja od 5 do 8 razreda stalno 2 iz matematike.. pale

kad smo vec kod toga, ja sutra test iz matematike, raja dzenaza je u subotu u pola 3, dodjite HAHHA
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:06 pm

Sinista V (citat):
meni tetka radi u tehnickoj, ali u tehnickoj samo muskarci, ocu negdje gdje ima dobrih picki, ma da se govori da ovi iz tehnicke guze one picke iz trece xD

kod nas ima vise zenskih neg muskaraca XD
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:07 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
Sinista V (citat):
meni tetka radi u tehnickoj, ali u tehnickoj samo muskarci, ocu negdje gdje ima dobrih picki, ma da se govori da ovi iz tehnicke guze one picke iz trece xD

kod nas ima vise zenskih neg muskaraca XD

uh raja jebote Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:08 pm

Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
Majestic Blizzard (citat):
ma daj.. Razz
ti ces u medicinsku jel tako?..

necu preteska je definitivno, u blizini su mi sad peta gimnazija i treca, treca je preteska, pa sam mislio u petu al neda mi se ni tamo xD

ja kontam u trecu Very Happy

jel ono treca matematicka affraid
il je ipak to druga pale

jest, treca je matematicko informaticka...

uh jbt trebo sam ja kod vas na instrukcije..

ja od 5 do 8 razreda stalno 2 iz matematike.. pale

kad smo vec kod toga, ja sutra test iz matematike, raja dzenaza je u subotu u pola 3, dodjite HAHHA


i meni iz hemije..
nemora mi niko doci na dzenazu..
odoh sam sebi.. Very Happy
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:09 pm

meni je rodjak rekao da je turisticka jednako dobra ko sve ostale jer se moze na skoro svaki fakultet, ali da mi je bolje u petu a znam da neko ovdje ide u jednu od ovih samo sto necu da budem mahalusa pa da sirim
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:38 pm

ja cu trecu zivim u Sarajevu, a meni je sestra isla u trecu i...da vam kazem treca nije matematicka 2. je matematicka, a treca ti je za sve pomalo, imas smijerove: matematicki, jezicki, drustveni i prirodni a fina su djeca tamo ja cu najvjerovatnije u trecu aBd, a mozda se predomislim al hajmo svi iz Sarajeva u trecu samo ti treba malo stele i malo pameti i upisan si
moja sestra bila vrlodobra u 5 i 6 razredu u 7 i 8 odlicna i upisala se u trecu (lmao oni primali 210 a ona bila 210. zamislite)

__________$$
__$$_____$__$
_$__$____$__$
__$__$___$__$
___$__$__$__$
____$__$_$__$
____$$__$$__$
_$__$__$_____$
$_$__$__$$$___$
_$_$__$__$_$__$
_$_$__$$_$___$
__$_$$______$
___$_______$
____$______$
___$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:42 pm

eh, ja necu vala, treca je zaista po mom misljenju preteska, drugo, sto se sad siri prica da se raja u trecoj drogira, a kolko god reper spominjali ex sranja ovo ono u pjesmama, ja sam ipak protiv...
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:45 pm

Sinista V (citat):
eh, ja necu vala, treca je zaista po mom misljenju preteska, drugo, sto se sad siri prica da se raja u trecoj drogira, a kolko god reper spominjali ex sranja ovo ono u pjesmama, ja sam ipak protiv...

a gdje si to cuo???
moja sestra zavrsila trecu (prosle godine) njen razred bio najludji (nosili palice u skolu, jednom je bilo na Tv-u jer su pucali iz pistolja (taj lik sto je pucao jaran moje sestre bio joj kod kuce xD)
a niko se ne drogira al ima ludih ljudi tamo
ali nije opasno malo se bolje raspitaj (ja imam jos dvije rodice i jednog rodaka koji sad idu u trecu xD i troje ih je vec zavrsilo nama to tradicija xD)
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:46 pm

za pucanje se zna, to svake godine jedan, a za to drpgiranje, to se pokupi sa ulice Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:59 pm

Sinista V (citat):
za pucanje se zna, to svake godine jedan, a za to drpgiranje, to se pokupi sa ulice Very Happy Very Happy

a haj nije vazno, al ja opet kazem da je treca fina skola samo ako te potrefe neki nastavnici...uh onda te nema xD
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 5:44 am

ja cu srednju kontejnersku xD
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
gangsta girl

gangsta girl


Broj komentara : 11
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 7:42 am

Ma treca je onako....mene mama nagovara da je upisem al mi se ne da....bolja mi je prva
Na vrh Go down
http://www.gangstagirl.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 10:39 am

187 (citat):
ja cu srednju kontejnersku xD

bolje elektro-mesarsku
Na vrh Go down
Sponsored content





za sarajevske clanove Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove Icon_minitime

Na vrh Go down
 
za sarajevske clanove
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: