Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Koji je ovo kurac

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:17 pm

O KINGHESKEY PA DESI VELIKI STRIJEBER HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA TO JE OD US 2 HAHAHAHAH STRIJEBER STRSTRIJEBER IJEBER STRIJEBER STRIJEBER STRIJEBER KOJI TI JE MSN JA SLUSAM RAP JA SAM OD ZOOMY BRAT STRIBERU TOTI JE OD SRCA NIZUZEMAC

Jel on bas zoomyov brat,ako je ste onda stvarno :S
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 6:26 am

haha sto imaju dobru gramatiku NIZUZEMAC hahahahah
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 12:05 pm

meni je neki dan kiki dosao pisao nesto na msnu i pravio se mangup kao "djesi vanja budala... hahah" ja sutim jedno vrijeme i dodje on meni" ja sam majestic blizzard, ja samu big f-u" mislim kokko glup mora bit covjek, ja sam mu onda reko neko sranje kao "kiki jel tebi najdrazi hip hop pjevac kike budalike" i tu se zavrsio razgovor xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 3:18 pm

zingiri pingiri Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 3:49 pm

treci red,prvi dzep moj Very Happy
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 1:08 pm

Majestic Blizzard (citat):
treci red,prvi dzep moj Very Happy

krooooooooooompir Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 7:11 am

ma ja mislim da je to onaj kiki opet piso...je on debil.. ima 500 acc na bloggeru i sa svaki me je pito mozeli on u big F..ono ko..debil se predstavi sa tamo nekim imenom a svi se njegovi blogovi zovu onako kako je i domena ..
nezna sta je domena a sta ime..i budalu uvijek po tom skuzim..
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 7:17 am

covjek nema nimalo postovanja Neutral al znate sta je zalosno?
mogu s kladit da mi nismo bili nista drugaciji kad smo bili u njegovim godinama...
ev za sebe znam da sam tad furo se na rap a zapravo sam sluso sve stp sam stigo, a pravio se vazan sa dva eminemova albuma koja nisam tad ni presluso od pocetka do kraja Rolling Eyes
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 7:35 am

danas sam sluso njegovu pjesmu (u mom je razredu vec imaju na mobovima, vec je postao popularan..xD)..hahaha..onu sto ce pobit ssve židove..snimali su se na mobitel, valjda mu onaj stariji buraz skino neki beat s neta..jooj..krciii, ma probi usi..hahaha
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitimeThu Oct 30, 2008 12:32 pm

ko?Ja? Ma ja sam u 4 razredu otisao prvu put sa starim na konc ede maajke i tad frenkie se probijao triple X promocija pica u tuzli ako se ko sjeca toga i bilo mi je sve to BETONN a znate da je na tom konc tad bilo maaximaaalno 200-300 ljudi a par mjeseci prije toga stari mi sa nekog sajma donjeo slusaj mater album a onda sam po mtvjima skakao po kaucu na Xzibitovu multiply(koju i dan danas znam napamet) nikad nista osim repa nisam gotivio...tad sam i poceo nositi onu traku (nisam imao kosu ko sad ) pa mi je to bila furka i nellyju je bila furka i svima je to tad bila furka 2003-2004 alooo Very Happy


A nemojte kikija Boris ce vas izudarat njihaaaa ;D
Na vrh Go down
Sponsored content





Koji je ovo kurac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Koji je ovo kurac   Koji je ovo kurac Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Koji je ovo kurac
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» KOJI MAJK ???
» ev da i ja pitam...KOJI MAJK ???

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: