Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 izjava Kanye West-a

Go down 
+2
The Sky
187
6 posters
AutorPoruka
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 9:48 am

eo sta rece Kanye...



"Soulja boy is fresh as hell and is actually the true meaning of what hip hop is 'sposed to be. He came from the hood, made his own beats, made up a new saying, new sound and a new dance with one song.

He had all of America rapping this summer. If that ain't Hip Hop then what is? A bunch of wannabe keep it real rappers that ain't even relevant, recycling samples trying to act like it's 96 again and all they do is hate on new sh*t? N*ggas always talk about the golden age but for a 13 year old kid, this is the golden age!!!

That song was so dope cause everything he said had a hidden meaning… that's Nas level shit… he just put it over some steel drums which is also some Nas shit if you had the 2nd album cassette with the bonus track "Silent Murder" on it."
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:32 am

Svi se boje Soldje.. On im je ukro publiku pa su morali nesto takvo svi izjavit.. Smile
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 4:24 am

no comment...izgubio respect za jos jednog repera
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 4:35 am

kanye-a nikad nisam volio, ima par sranja koje nisu lose ima onih koje su pravo dobre ali ima onih koje me je sram slusat Very Happy
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:09 pm

upravo citam komentare o ovoj temi na fmjamu...
doso sam negdje do seste strane, raja se ubi o pojmu definicije real rap-a... neznam kako se o tome moze raspravljat, svako ima poojam definicije "real rap-a" u svojoj glavi i reko sta god, uvijek ce bit jedan koji se nece slagati... dal je hip hop mrtav i jos mnoge gluposti od nekih koji nisu ni za foruma, pa ne mogu shvatit da se raja oko toga prepire, al mi se svdija sto balkanski rap ostaje na nogama i ne podleze mainstreamu, mozda manjina, al et...
uistinu nisam nista namjeravo rec sovim nego samo da vam dadnem neku ideju da procitate, ma bilo to 13-14 strana, vrijedno je toga pis...
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:14 pm

Cruelface je napisao...

Dok svi vi citate sta su drugi rekli o hip hop kulturi i rap muzici, mogu samo zakljuciti da niko od vas nema veze sta je to u biti rap. Muzicki zanr, a ovdje bih prije neke pametnjakovice uputio da prvo nauce sta je to muzika, pa tek onda da krenu komentarisati i diskutovati sta je rap. Kad je rap nastao i zasto je nastao kao jako bitna odrednica!
Cim vi poredite zvukove sa nekim pravilima, vi ste zatucani ljudi. Zvuk je stvar subjektivnog od strane muzicara i od strane onog koji slusa. Znaci nesto sto slusas mozes da volis ili ne. Real Hip Hop nepostoji kao konacni proizvod i to je stvar subjektivnog. Npr. gotivim slusat wu tang ali meni kao personi vise real zvuci ONYX, a sto se tice drumova, o kojima ste pricali, je stvar muzickog ekperimentisanja sto u biti je opet stvar subjektivnog, od beatmakera do beatmakera.. Naucite postovat tudje misljenje, Lou benni je napisao fin clanak i saznao sam dosta stvari za koje nisam ni znao, ali muzika je subjektivno ili ti valja ili ne. Pozdrav

to je to sto sam vam htio pokusati na sturi nacin objasniti
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:36 pm

spulja boj je jedna velika kita,kanye je oke reper koji ocigledno ima debilno razmišljanje o hip hopu,a nas je jedna od legendi ove muzike...10 stranica dzaba rasprave...

evo za laike, koji nekonataju ono
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 4:34 am

Po meni je Nas veca legenda nego Pac
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 4:46 am

Sinista V (citat):
Cruelface je napisao...

Dok svi vi citate sta su drugi rekli o hip hop kulturi i rap muzici, mogu samo zakljuciti da niko od vas nema veze sta je to u biti rap. Muzicki zanr, a ovdje bih prije neke pametnjakovice uputio da prvo nauce sta je to muzika, pa tek onda da krenu komentarisati i diskutovati sta je rap. Kad je rap nastao i zasto je nastao kao jako bitna odrednica!
Cim vi poredite zvukove sa nekim pravilima, vi ste zatucani ljudi. Zvuk je stvar subjektivnog od strane muzicara i od strane onog koji slusa. Znaci nesto sto slusas mozes da volis ili ne. Real Hip Hop nepostoji kao konacni proizvod i to je stvar subjektivnog. Npr. gotivim slusat wu tang ali meni kao personi vise real zvuci ONYX, a sto se tice drumova, o kojima ste pricali, je stvar muzickog ekperimentisanja sto u biti je opet stvar subjektivnog, od beatmakera do beatmakera.. Naucite postovat tudje misljenje, Lou benni je napisao fin clanak i saznao sam dosta stvari za koje nisam ni znao, ali muzika je subjektivno ili ti valja ili ne. Pozdrav

to je to sto sam vam htio pokusati na sturi nacin objasniti

samo da se zna, nisam mislio na vas s ovim sto je CF napisao da se treba nauciti bit muzike prije neg sto se komentarise Very Happy
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 4:59 am

ma evo..bush ga je za nas diso..hahahaha lol!

Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 10:37 am

you don't want it from the president hell nah kanye Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sponsored content





izjava Kanye West-a Empty
KomentarNaslov komentara: Re: izjava Kanye West-a   izjava Kanye West-a Icon_minitime

Na vrh Go down
 
izjava Kanye West-a
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: