Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 moje "kratko" misljenje

Go down 
+2
KillaVanilla
187
6 posters
AutorPoruka
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 9:49 am

kakva je vama pjesma Crank That al zanemarite text
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:03 am

Kako da u rap pjesmi zanemaris tekst to je isto kao da u narodnjaku zanemaris sise i guzicu pjevajke Wink
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:08 am

mislim na beat
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:43 am

koga briga i sejo kalač moze da ima dobar beat jer beat se placa
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:45 am

ma beat je glavno sredstvo na danasnjoj music sceni
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:12 am

beat i jeste ono što privlači publiku..
al tek kada se zaviri u text,otkriva se kakva je pjesma zapravo..
crank that nije jedina takva pjesma..evo ja sam mislio za od papoose-a za hail mary da je text sigurno neka bomba..sada kada zelim da ga zapisem vidim da veze s vezom nema
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:25 am

pa da upravo tako beat nije los fkt i ta je pjesma bas zbog beata dozivjela veliki uspjeh kao i mnoge drguo kao npr. lollipop, candy shop, low itd. jer danas to sve najvise papci slusaju i to se njima svidi a vamo drmaju seku i papke poput nje i 50 je tako uspio imo dobar beat i evo ga ima para lik.... al iako je on gad picka i sve ono najgore lik opet ima puno para i hoce da ima puno para a vjerujem da bi i mi htjeli imat para ko on...i na kraju bi nas pare sjebale...i mislim da mi najvise tako reci hocemo da repamo jer hocemo da budemo poznati i da imamo para mislim nije lose i za raju repat al na kraju skontas sta ti dobijes od toga
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:31 am

Meni pjesma nije losa i s txtom i bez njega.. Soldju sam prije salno sluso.. Very Happy
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:33 am

The Sky (citat):
Meni pjesma nije losa i s txtom i bez njega.. Soldju sam prije salno sluso.. Very Happy

PAŽNJA: KERIM !!
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:50 am

187 (citat):
pa da upravo tako beat nije los fkt i ta je pjesma bas zbog beata dozivjela veliki uspjeh kao i mnoge drguo kao npr. lollipop, candy shop, low itd. jer danas to sve najvise papci slusaju i to se njima svidi a vamo drmaju seku i papke poput nje i 50 je tako uspio imo dobar beat i evo ga ima para lik.... al iako je on gad picka i sve ono najgore lik opet ima puno para i hoce da ima puno para a vjerujem da bi i mi htjeli imat para ko on...i na kraju bi nas pare sjebale...i mislim da mi najvise tako reci hocemo da repamo jer hocemo da budemo poznati i da imamo para mislim nije lose i za raju repat al na kraju skontas sta ti dobijes od toga

aj ne seri molim te, mislim no h8, ali sto su ljudi papci sto to slusaju, vecina slusa muziku radi melodije, a sto nebi bilo u repu tako...
mislim netreba se sad sve slusat sto ima melodiju ovo ono a text marke "i'm the best fuck the rest", al jbg, priznaj da bi ti dosadilo kad bi samo drumove i kickove cuo u pjesmama, ma bio text dobar kolko hoces... rap i beat se slazu ko pomfrit i ketchup(izvinjavam se na losem poredjenju)...
i ja sam sad filozofiro al aj da zavrsim... ja kad slusam, prvo cujem beat, pa tek onda pocnem slusat text Exclamation
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:53 am

pa jes dobra ta tvoja teorija xD
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 11:55 am

Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 12:28 pm

E cujte ja nisam iznenadjen ni malo komentarima nekih ovdje cisto je glupo da mi kao "Ozbiljni" hip-hoperi slusamo pjesmu zbog beata nama je bitno sta je MC time htio da kaze a beat se uklapa u pjesmu i jednostavno je cini melodicnijim eh sad ako MC podere i beatmejker mora da podere a ako beatmejker podere a MC isto nista pjesma ce ici i obicni ljudi ce je slusat al ja vjerujte neecu Wink
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 12:30 pm

310 (citat):
E cujte ja nisam iznenadjen ni malo komentarima nekih ovdje cisto je glupo da mi kao "Ozbiljni" hip-hoperi slusamo pjesmu zbog beata nama je bitno sta je MC time htio da kaze a beat se uklapa u pjesmu i jednostavno je cini melodicnijim eh sad ako MC podere i beatmejker mora da podere a ako beatmejker podere a MC isto nista pjesma ce ici i obicni ljudi ce je slusat al ja vjerujte neecu Wink

smijem li samo pitat jel se ovo odnosi i na mene Question Question Question
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 12:45 pm

Sinista V (citat):
310 (citat):
E cujte ja nisam iznenadjen ni malo komentarima nekih ovdje cisto je glupo da mi kao "Ozbiljni" hip-hoperi slusamo pjesmu zbog beata nama je bitno sta je MC time htio da kaze a beat se uklapa u pjesmu i jednostavno je cini melodicnijim eh sad ako MC podere i beatmejker mora da podere a ako beatmejker podere a MC isto nista pjesma ce ici i obicni ljudi ce je slusat al ja vjerujte neecu Wink

smijem li samo pitat jel se ovo odnosi i na mene Question Question Question

pitaj slobodno Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 1:25 pm

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
E cujte ja nisam iznenadjen ni malo komentarima nekih ovdje cisto je glupo da mi kao "Ozbiljni" hip-hoperi slusamo pjesmu zbog beata nama je bitno sta je MC time htio da kaze a beat se uklapa u pjesmu i jednostavno je cini melodicnijim eh sad ako MC podere i beatmejker mora da podere a ako beatmejker podere a MC isto nista pjesma ce ici i obicni ljudi ce je slusat al ja vjerujte neecu Wink

smijem li samo pitat jel se ovo odnosi i na mene Question Question Question

pitaj slobodno Smile
pa pito sam vec Very Happy
Na vrh Go down
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 12:50 am

310 (citat):
E cujte ja nisam iznenadjen ni malo komentarima nekih ovdje cisto je glupo da mi kao "Ozbiljni" hip-hoperi slusamo pjesmu zbog beata nama je bitno sta je MC time htio da kaze a beat se uklapa u pjesmu i jednostavno je cini melodicnijim eh sad ako MC podere i beatmejker mora da podere a ako beatmejker podere a MC isto nista pjesma ce ici i obicni ljudi ce je slusat al ja vjerujte neecu Wink

Reko sam.. Ja sam pjesmu prije sluso jer mi se onako svidala.. Nije nesto sa textom al je onako luda.. Very Happy
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 2:43 am

Pa cujte vi slusajte sta hocete vama na dusu al kazem ja soulja boy-a nikad kad sam ga prvi put cuo na mtvu odgledo sam pjesmu jer sam konto da ce pocet repat neko ali nistaa Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 4:31 am

ma moji jarani se loze na soulju i na wezy-a... meni je drago da barem neki "rap" slusaju Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





moje "kratko" misljenje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: moje "kratko" misljenje   moje "kratko" misljenje Icon_minitime

Na vrh Go down
 
moje "kratko" misljenje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» worksop class "samo rap rego 4" download
» Klip sa youtube-a "yes i',m alive"
» Scrizly present "Jamma"
» Kosa.. i moje sisanje :(
» moje remek djelo

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: