Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pjesme koje vam idu pod kozu

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:19 am

aj da vidim od kojih pjesmi se najvise ježite i pjesme koje vam bude sjecanja na nesto

1. sing for the moment(ja mislim da uglavnom svi znaju radi cega)
2. podzemlje(jednostavno mi se svidja beat a poruka za fejkere na balkanskoj rap sceni)
3. your love is a lie(priznajem rock pjesma(ne zamjerite) ali vam naslov sve govori)
4. hate me now(text je prejebn)
5. live in the sky(podsejca me na jedan gubitak...)
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:30 am

ev moje :

2Pac ft. Dr.Dre - California Love (Podsjeti me na moje djetinjstvo)

Eazy E ft. Kokane - Any Last Wordz (Iako nije tužna stvarno mi dodje da plačem sjetim se Eazyjevih last wordz Crying or Very sad Sad

Eminem - Cleanin Out My Closet (Mislim da svi znate ovu pjesmu,mene podsjeti na moje roditelje i dane koje sam provodio zajedno s njima)

Eazy-E ft. Dresta i BG Knocc Out - Real Muthaphukkin G's (Bez ove pjesme jednostavno nemogu nista)

Korn - Hey Teacher Leave The Kids Alone xD (Ovu ste 100% svi čuli neznam jel joj ovo tačan naziv,al kad imam kontrolni u školi samo pjevam ovu pjesmu)

2Pac - Dear Mama (Podsjeti me na to koliko sam udaljen od svoje mame koju puno volim,kada putuje ovamo za Bosnu ja sam uvijek u strahu da joj se nesto ne desi na putu)

Ima još tih pjesmi al mrsko mi nabrajat , i dobra ti je ovo tema Vanja Smile
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:38 am

Marchelo - Jedan...(vjerovatno svi su culi za tu pjesmu..)
2pac - Hell Razor..(ma i za ovu ste sigurno culi..nema sta jace)
Outlawz - All Family,No Friends (Pjesma posvecena Pacu i Kadafiu..jedna od naj outlawzovih)
Celly Cel - It's Goin' Down Toinght (zbog beata..sve je nekako tuzno i repa o tome kako je nekad imao sve a sada nista)
Chamillionaire - Internet Nerd's Revenge(ovo je najnovija pjesma od chama i ne vjerujem da ste je slusali..uglavnom repa o tome kako se njegova majka nije toliko brinula o njemu..kako i on prezivljava probleme kad je na kompu..a kad mu mama dodje da ga jebe u zdrav mozak sto i meni stara radi pa et)
Crooked I - Dear Tupac (naziv pjesme sve kaze)
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:42 am

ta od chamillionaire je i meni pre dobra pogotovo kraj kad se onaj mali kao upuca koji kao umjesto njega repa(nisam dobro objasnio ali oni koji su slusali zmaju na sta mislim)
a od crooked I-a ma on je kralj nema sta
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:57 am

meni ide...

mama ist stolz (auf mich) od side... predobra pjesma o svojoj majci, cak se i njezin glas pojavljuje u pjesmi...
od eminema lose yourself.. ta me pjesma dira.. xd
ponovno od side- strassejunge.. pjesma o ulici i o tome.. ponekad pomislim da sam ja to u spotu..xd
somebody loves you od Pliesa.. pjesma dira u srce...
ma ima ih josh.. al et posebne...
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitimeTue Sep 16, 2008 4:07 pm

evo par starijih i jedna nova:

1. Dr. Dre ft. Eminem - Forgot About Dre (dobar beat a tek kako Dre ide uz njega Very Happy )
2. Snoop Dogg ft. B Real - Vato (takodjer dobar beat,zadnja gangsta pjesma od Snoop Dogga)
3. Ice Cube - It Was A Good Day (dobar beat,meni jedna od najdrazih Ice Cubeovih pjesama)
4. Pharrell Williams ft. Gwen Stefani - Can I Have It Like That (opet dobar beat a i dobar tekst al ne u gansta smislu)
5. Ace Hood - Get 'em (bar jos neko spominje pistolje u pjesmama Very Happy )
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sponsored content





Pjesme koje vam idu pod kozu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pjesme koje vam idu pod kozu   Pjesme koje vam idu pod kozu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pjesme koje vam idu pod kozu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Tucnjava zbog pjesme od 2Paca
» Radovi 001

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: