Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Novosti o albumu Eminema

Go down 
+2
Sinista V
Big Eazy-E aka Heskey
6 posters
AutorPoruka
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 3:42 am

Pored puno špekulacija,Interscope Records su potvrdili da će Eminem-ov album izaći do kraja godine.Rekli su da još nemaju tačan datum il neki singl sa albuma al najvjerovatnije će izaći prije kraja godine.Eminem je na Shade 45 izjavio ovako :

I'm concentrating on my own stuff right now -just banging out tracks,"the more I keep producing, the better it seems I get. I start knowing stuff, learning the boards like the back of my hands."

Ovo će biti veoma važna stvar u Hip-hop industriji.Njegov zadnji album je izašao 2004 godine pod nazivom "Encore" i doživio je veliki uspjeh,a sa novim albumom će sigurno doživjeti još veći.
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 3:50 am

jaranwe, mogul te pitat nesto, zasto sve stranice pisu da mu je to bio zadnji album bio je ti "curtain call" dobro to je sazeatk svih hitova ali sa je sa re-upom Question
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 3:54 am

neznam,a re-up ja mislim da mu je to album a tako je i pisalo u onom poznatom časopisu ''Bravo'',a curtain call je po meni isto album,kad su ubrojali 2Pacov Greatest Hits u albume mogli su i Eminem-ov Curtain Call al et
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 4:00 am

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
neznam,a re-up ja mislim da mu je to album a tako je i pisalo u onom poznatom časopisu ''Bravo'',a curtain call je po meni isto album,kad su ubrojali 2Pacov Greatest Hits u albume mogli su i Eminem-ov Curtain Call al et

ev neko ko razmislja ehehe respect
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 4:02 am

heheh pijbrate
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 19, 2008 4:30 am

meni je re up bio ekstra

a curtain call je dobar jako bio a mosh mislit koliki je onaj board i sad aako ga bas dobro na ugh..
Na vrh Go down
Blow Three [Lil Bussy]

Blow Three [Lil Bussy]


Broj komentara : 34
Join date : 2008-08-11
Age : 28
Mjesto : Sobba

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 5:19 am

310 (citat):
meni je re up bio ekstra

a curtain call je dobar jako bio a mosh mislit koliki je onaj board i sad aako ga bas dobro na ugh..

i meni je re-up bio cool.. cashis i ostala nowa predstavljena companija..
Na vrh Go down
http://www.nadimi se kite .guz
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 12:27 pm

re-up je kompilacija...kako moze biti album kad na njemu vise pjesama ima obie trice nego eminem XD
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeSat Sep 20, 2008 3:00 pm

DaPianoMan (citat):
re-up je kompilacija...kako moze biti album kad na njemu vise pjesama ima obie trice nego eminem XD

al je album jer nije bio dzaba Razz Razz Razz
Na vrh Go down
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 2:37 am

slabo ce proc ovaj zadnji eminemov album.............imace jaku konkurenciju pri izlazku.......
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitimeFri Sep 26, 2008 6:12 am

L.A.X (citat):
slabo ce proc ovaj zadnji eminemov album.............imace jaku konkurenciju pri izlazku.......

HAHA to su rekli i za marshall mather lp, pa je oborio rekord koji i danas drzi sa skoro 2 miliona primjeraka u jednoj sedmici affraid ili slicno i na kraju ga prodo 21 milion puta po cijelom svijet

ako pomislis da mu je prvi album infinate prodo se samo u 15 primjeraka onda...
Na vrh Go down
Sponsored content





Novosti o albumu Eminema Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novosti o albumu Eminema   Novosti o albumu Eminema Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Novosti o albumu Eminema
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Strana Hip Hop scena-
Idi na: