Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Undergorund Scena

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeSat Oct 18, 2008 6:09 pm

sad sam se sjetio rasprave koju sam s kerimom imao da li je bolja scena u BiH ili u Hrvatskoj, e sad hocu da fino se raspravimo o tome jer mi je ono bilo nekako nerazumnjivo, zasto mislis da je bolja, vrlo je moguce da jeste, ali zasto s poznatiji edo, frenkie, mayer od mnogih njihovih, ja samo sinesteta znam, bolesna braca, ma debili, imamo losiju scenu ali poznatije?? dobro i edo je debil, samo sto je problem kod nas da se prave vazni ovi nasi reperi, necu sad da navodim osobe ali et... e sad to sto su oni poznati nemora nista znacit, ja iskreno ne pratim hrvatski undergorun ili demo scenu, i bosanski malo pratim ali se cuje koji ovdje "glavni" e sad na sat asociram, de mi fino objasni u cemu su bolji, zasto ovo, ono


Poruka za clanove foruma: po mogucnosti nemojte vise ici u off topice, i ja cu se trudit ali pogledajte sta smo sve pisali, isapli smo levati u velikom smislu
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 2:17 am

meni je bolja nasa bosanska scena jbt hrvatska scena nemaju uopste dobrih repera sta stoka jbt on....
a srpska scena nije losa ja mislim da su oni najbolji na balkanu
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeSun Oct 19, 2008 8:09 am

da srpska scena je vrlo dobra ali hocu da cujem sta 310 o tome misli
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 2:09 am

izgleda da nista ne misli jer nista ne govori
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 7:03 am

evo da vam kazem koliki su kod nas debili postavim

ja novu pjesmu od

Street soul souljah-jebes to



pravo fino D-ba,Beko,Leta na acrobov beat ma bettooon pjesma

na fmjam forum znam da su zabranjeni linkovi ali aj to u obliku teksta napisem tamo tema BiH scena i lagano admin izbrise a svaka frenkijeva pjesma ma da ima 1000000000000 linkova je zdrava i ziva nista ne smije biti brisano eto koliko je objeKTIVan fmjam Smile

ma jaca je hrvatska underground koliko god hoces samo je trik sto su oni zaista underground Very Happy
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 2:09 pm

definitivno, to sam se uvjerio u epizodi srednjeg prsta kada su im bili dvojica sinesteta na telefonu a dvojica u studiju, pjesme su im za ubijat, moram si i ja narucit album, vrijedno je para Very Happy a i tram 11 je prejak, pravi old skool balkanski rap u smislu takve su pjesme kao i bitovi a toliko nisu oni ni stari, ak se ne varam 1999-2000 godine najbolje njihove Very Happy
Na vrh Go down
impact




Broj komentara : 7
Join date : 2008-12-07

Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 9:16 am

KillaVanilla (citat):
evo da vam kazem koliki su kod nas debili postavim

ja novu pjesmu od

Street soul souljah-jebes to



pravo fino D-ba,Beko,Leta na acrobov beat ma bettooon pjesma

na fmjam forum znam da su zabranjeni linkovi ali aj to u obliku teksta napisem tamo tema BiH scena i lagano admin izbrise a svaka frenkijeva pjesma ma da ima 1000000000000 linkova je zdrava i ziva nista ne smije biti brisano eto koliko je objeKTIVan fmjam Smile

ma jaca je hrvatska underground koliko god hoces samo je trik sto su oni zaista underground Very Happy

nista to kakve sam ja merdevine vidio
Na vrh Go down
Sponsored content





Undergorund Scena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Undergorund Scena   Undergorund Scena Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Undergorund Scena
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Balkan Hip Hop scena-
Idi na: