Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Harlem GloeTrotters u Sarajevu

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 5:47 am

Atraktivna zakucavanja, dodavanja, driblinzi i žongliranje košarkaškom loptom, ali i šale sa sucem i publikom, čak i zalijevanje vodom i konfetima, sve to je uključeno u dijelove najvećeg sportsko-zabavnog spektakla koji će se održati polovinom oktobra u BiH.
U našoj zemlji će prvi put gostovati svjetski poznati košarkaški “cirkus” - Harlem GlobeTrotters.



Udruženje urbane kulture “07jedan” iz Sarajeva je uspjelo osigurati nastupe najpoznatije košarkaške egzibicijske ekipe na svijetu, a sve u sklopu njihove svjetske turneje pod nazivom "Magic As Ever".

Četiri velike utakmice odigrat će se u bh. gradovima, a prva je u Zenici 20. oktobra u dvorani Bilimišće. Show se zatim dan kasnije, 21. oktobra, seli u Tuzlu u dvoranu Mejdan, a 22. oktobra u Široki Brijeg u dvoranu Pecara. 23. oktobra egzibicioniste će moći vidjeti publika u Sarajevu u Olimpijskoj dvorani Zetra.

“Mi smo ambasadori dobre volje. Pokušavamo širiti mir i dobro gdje god krenemo, a
ujedno promoviramo košarku. Zarađujemo manje od NBA igrača, no osmijesi na dječijim licima su nam najveća plaća i mi se samo dobro zabavljamo“, rekao je Rob “Big Stick” Turner, jedan od najistaknutijih članova Globetrottersa, koji su dosad obišli čak 119 zemalja svijeta i odigrali više od 25.000 egzibicijskih utakmica.

Iz udruženja urbane kulture “07jedan” ističu da je ovaj spektakl u prvom redu namijenjenom djeci. Kažu da će se prije glavnih utakmica između Harlemovaca i Nationalsa, ekipe “vječnih gubitnika” koja ih uvijek prati na turnejama, dati šansa i mladima da aktivno sudjeluju u programu.

Nastupit će djeca bez roditelja i djeca iz nekoliko SOS sela te mladi košarkaši iz
lokalnih klubova. Dodaju i to da će osim vještog baratanja loptom, na nastupu biti i
plesanja, pjevanja, pričanja viceva, izvođenja pojedinaca iz publike na teren, skidanja
hlačica, a za ostale dijelove showa pripremaju i mnogobrojna iznenađenja.



Iz ovog udruženja pozivaju sve zaljubljenike smijeha i dobre zabave da dođu na ovaj sportsko-zabavni spektakl. Noći egzibicijske košarke održavat će se od 20. do 23. oktobra.

Organizator se potrudio da ulaznice budu dostupne svima i po vrlo atraktivnim
cijenama, a puštene su u prodaju od 28. jula.

Ulaznice će biti najjeftinije u sklopu cijele turneje (25 KM), dok će VIP ulaznice koštati 50 KM.

Prodajna mjesta:
Zenica – sportska prodavaonica Sport Vision u TC-u Džananović,
Tuzla – sportska prodavaonica Tinejdžer,
Široki Brijeg, Mostar – sportske prodavaonice Star Sport dvorana Pecara, TC Rondo
Sarajevo – sportske prodavaonice Sport Lifea Nike – Converse – Adiddas – Sport Life, Ulica Ferhadija, Sport Life, Ulica Terezija bb, TC Skenderija.


ja obavezno, idem, mozda si kupim v.i.p ulaznice, ali i to nisam siguran posto sam klubom idem krajem oktobra u pariz Neutral
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 5:58 am

kojeg datuma?
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:02 am

Četiri velike utakmice odigrat će se u bh. gradovima, a prva je u Zenici 20. oktobra u dvorani Bilimišće. Show se zatim dan kasnije, 21. oktobra, seli u Tuzlu u dvoranu Mejdan, a 22. oktobra u Široki Brijeg u dvoranu Pecara. 23. oktobra egzibicioniste će moći vidjeti publika u Sarajevu u Olimpijskoj dvorani Zetra.
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 2:20 pm

joj buraz mozda odem do zenice... cito sam o tome na maximillion-ovom blogu.. dance
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:36 pm

jedva cekam oktobar,vec odavno planiram da kupim karte jos otkako sam citao o njima u avazu
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:44 am

ja vec kupio davno ulaznice cheers
i naravno idem 23. oktobra kolko se ja sjecam da gledam najdrazeg Special X-a i ostale..
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:55 am

ja igro kosarke s nekim likom odavde iz pete gimnazije kad ga on zakuca iz mjesta ja se sjebo Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 11:57 am

DaPianoMan (citat):
ja igro kosarke s nekim likom odavde iz pete gimnazije kad ga on zakuca iz mjesta ja se sjebo Very Happy
sta ces..sve sami jordani.. lol!
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:14 pm

ma sto je najgore lik bosanac...da je barem iz hrvatske il odnekle dalje nekako bih i skonto al da bosanac onako skace i zakucava...imamo novog mirzu delibasica Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:21 pm

jarane kakve to veze ima, mislis da godfather nemoze zakucat...
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:23 pm

on sigurno moze...meni fali nekih 10 cm... xd
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:24 pm

i meni bas tako, u skoli mogu zakucat a na pravom kosu u klubu uhvatim pocetak kuka...
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:31 pm

ja mogu zakucati..al najveca akrobacija sto u zraku mogu uradit je da zakucam iza ledja sa dvije ruke..nista vise..al bice bolje Smile
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 12:35 pm

Godfather (citat):
ja mogu zakucati..al najveca akrobacija sto u zraku mogu uradit je da zakucam iza ledja sa dvije ruke..nista vise..al bice bolje Smile

al nam je osto skroman "ma samo iza ledja" ma lijepnuo bi ja bryant-a ali bice bolje xD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeSat Sep 27, 2008 10:25 am

karte pojertinile, ko nije kupio karte se moze radovat, karte su pojeftinile sad su 15 KM, za sve koji su u sarajevu, siguran sam da je converse radnji kod vjecne vatre prepoznat cete ju po muzici koju neki debeli pusta, ali naravno hip hop
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 7:31 am

Sinista V (citat):
karte pojertinile, ko nije kupio karte se moze radovat, karte su pojeftinile sad su 15 KM, za sve koji su u sarajevu, siguran sam da je converse radnji kod vjecne vatre prepoznat cete ju po muzici koju neki debeli pusta, ali naravno hip hop

ja ko debil navalio da se ne prodaju i platio 25 km Sad
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 10:28 am

Majestic Blizzard (citat):
Sinista V (citat):
karte pojertinile, ko nije kupio karte se moze radovat, karte su pojeftinile sad su 15 KM, za sve koji su u sarajevu, siguran sam da je converse radnji kod vjecne vatre prepoznat cete ju po muzici koju neki debeli pusta, ali naravno hip hop

ja ko debil navalio da se ne prodaju i platio 25 km Sad

jbg ni ja se nisam nadao da ce biti toliko karata kolko sam vidio xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 12:18 pm

jesul to oni sto igraju kosarku ?
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:06 pm

310 (citat):
jesul to oni sto igraju kosarku ?

jok, oni sto plesu balet
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:24 pm

Sinista V (citat):
310 (citat):
jesul to oni sto igraju kosarku ?

jok, oni sto plesu balet

ma znam ko su globtrottersi Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitimeMon Sep 29, 2008 1:26 pm

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
jesul to oni sto igraju kosarku ?

jok, oni sto plesu balet

ma znam ko su globtrottersi Smile

znam Very Happy samo malo zezanja
Na vrh Go down
Sponsored content





Harlem GloeTrotters u Sarajevu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Harlem GloeTrotters u Sarajevu   Harlem GloeTrotters u Sarajevu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Harlem GloeTrotters u Sarajevu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 50 Cent u sarajevu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Festivali & Partys-
Idi na: