Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Aha.. recu vas mami..

Go down 
+2
Big Eazy-E aka Heskey
LiL Scrizly
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next

Pusite li ???
obavezno
Aha.. recu vas mami.. Vote_lcap0%Aha.. recu vas mami.. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
nikad probao
Aha.. recu vas mami.. Vote_lcap44%Aha.. recu vas mami.. Vote_rcap
 44% [ 4 ]
ponekad
Aha.. recu vas mami.. Vote_lcap56%Aha.. recu vas mami.. Vote_rcap
 56% [ 5 ]
kad imam para za to..
Aha.. recu vas mami.. Vote_lcap0%Aha.. recu vas mami.. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 9
 

AutorPoruka
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 12:30 pm

Jestel ikada ??? ili koristite danonocno.. anketa i odgovaraj.. i ne bojte se.. necu vas reci.. hehehe listen r.i.p.
Aha.. recu vas mami.. Gw_wee10
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 12:54 pm

ja mozda jednom mjesecno kubu xD
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:07 pm

hehe... jesi opasan.. a lil smoke ??
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:08 pm

e taj mali vrag pusi sve osim kurca xD
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:12 pm

hhehe happy cool
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:38 pm

sacu vam ja nesto rec a vi cete umrjet od smijeha, ja sam imo jarana, klinca uvijek spreman za zajebanciju, igro basketa cesto snjim i tako, i dodje meni jedan dan kaze aj moras probat joint, ja mislim, uf sad nesto ozbiljno, aj probat cu al pokusat cu da ne postanem ovisan kad ja njega dva dana kasnije pitam kad cemo i sta cemo zapalit, kaze on kad hoces i caj od kamilice, ja ga gledam kad dodjosmo meni kuci a on podera kesu caja i prosu caj sumskog voca u papir, zamota gai kaze bolje ovo, kamilica grize za grlo xD... i tako smo vam mi popusili caja, nista se nismo napusili al mi se on smijo sto sam toliki dim znao uzet da bi mi se oci zacrvenile xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:11 pm

kako bi popravili nas street cred moramo pocet pusit znaci svako clan foruma ima jedan joint dnevno ako moze neka nabavi kreka al nemojte puno sad



lol! lol! lol! lol!
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:37 am

ma kamilice i pusi... hehee..
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:56 am

LiL Scrizly Admin (citat):
ma kamilice i pusi... hehee..

ti odma na teže droge polahko ba Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:00 am

e za pocetnike.. caj od sipka... heheheee glup si
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:13 am

samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:34 am

Sinista V (citat):
samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...

jesi gangsta stupid
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 6:14 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...

jesi gangsta stupid

aj ba pusti te gangsta prije negsto se ozbiljnije posvadjamo, a ono za battle nisam znao da su tri runde al et moze, ti pocinjes prvi, al necu moc odgovorit odmah jer za pola sata krecem na put za sarajevo pa cu navece odgovorit, sry scrizly sto sam otiso u off topic Cool
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 6:17 am

nea veze... slusham
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 6:23 am

Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...

jesi gangsta stupid

aj ba pusti te gangsta prije negsto se ozbiljnije posvadjamo, a ono za battle nisam znao da su tri runde al et moze, ti pocinjes prvi, al necu moc odgovorit odmah jer za pola sata krecem na put za sarajevo pa cu navece odgovorit, sry scrizly sto sam otiso u off topic Cool

Jel bas moram Question Question Question Question
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:27 pm

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...

jesi gangsta stupid

aj ba pusti te gangsta prije negsto se ozbiljnije posvadjamo, a ono za battle nisam znao da su tri runde al et moze, ti pocinjes prvi, al necu moc odgovorit odmah jer za pola sata krecem na put za sarajevo pa cu navece odgovorit, sry scrizly sto sam otiso u off topic Cool

Jel bas moram Question Question Question Question

naravno da nemoras ako neces...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:28 pm

Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...

jesi gangsta stupid

aj ba pusti te gangsta prije negsto se ozbiljnije posvadjamo, a ono za battle nisam znao da su tri runde al et moze, ti pocinjes prvi, al necu moc odgovorit odmah jer za pola sata krecem na put za sarajevo pa cu navece odgovorit, sry scrizly sto sam otiso u off topic Cool

Jel bas moram Question Question Question Question

naravno da nemoras ako neces...

onda necu mrsko mi Very Happy

sta ima inace
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 4:01 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
Sinista V (citat):
samo vi me brukajte, kazem vam, caj je droga buducnosti lol!
ne ako treba nekom skunk-a ja imam tu neke veze ali do pusite nemojte previse mirisati onaj dim jer smrdi na sranje a podigne te u trenu...

jesi gangsta stupid

aj ba pusti te gangsta prije negsto se ozbiljnije posvadjamo, a ono za battle nisam znao da su tri runde al et moze, ti pocinjes prvi, al necu moc odgovorit odmah jer za pola sata krecem na put za sarajevo pa cu navece odgovorit, sry scrizly sto sam otiso u off topic Cool

Jel bas moram Question Question Question Question

naravno da nemoras ako neces...

onda necu mrsko mi Very Happy

sta ima inace

ima se svasta a nema se picke za jebat, heskey bi mi trebo bit uzor njega zene hoce a ja se borim za zene

p.s. trebala bi se otvorit tema pod nazivom "heskey je kralj, scrizly je car a vi ostali se jebite" xD
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 6:09 am

hahahaha

moze ako kad malo popijemo Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 6:36 am

meni se cini da je sinista v vec malo popio... hehe pijbrate
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:40 am

samo ti se cini ne pijem sad kako mi pocinje sezona heh
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 11:58 am

hehe.. a pusis li kamilicu ?????? recu te !
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:09 pm

clean sam vec nekoliko mjeseci lol!
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 1:10 pm

hehee... cool
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 2:03 pm

Sinista V (citat):
clean sam vec nekoliko mjeseci lol!

i ja sam redovno se kupam Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Aha.. recu vas mami.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Aha.. recu vas mami..   Aha.. recu vas mami.. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Aha.. recu vas mami..
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: