Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Method Man izrazio nezadovoljnost

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Method Man izrazio nezadovoljnost Empty
KomentarNaslov komentara: Method Man izrazio nezadovoljnost   Method Man izrazio nezadovoljnost Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 5:16 pm

method ma je jedan od onih koji vjeruju da hip hop nije mrtav alli je strasno nezadovoljan stanjem(kao i ja) prije je muzika imala svoje korjene znao si o cemu se radi, i kad bi nesto ludo napisao kao sto je eminem sa d12-vom radio ali sada rap nema nikakvog znacaja, prije se se osjetilo neko pokretanje, osjecaj, bol, radost, veselost u pjesmama... prisjeca se vremena kada bi nekog istukli kao R.Kelly, T-Pain,itd... kada bi reko da sebe smatra raperom, i tu mu se zaista moram prikljucit, ma i fifty kolko bio los ovaj rap sa zavijanjem i pjesvanju o ljubavi je najtacnije receno sranje, pa jebemu mater evo i bosni isto, frenkie i edo su zabrljali, frenkie jos vise kada samo odslusas samo prve stihove novog albuma
"ej hodza reci, dal bi ti bilo okey,
kada znao da ti je sin gay"
rip ja vjerujem da rap nije mrtav, ali da nije ono sto je prije, mislim sireoke hčacee, majca 5xl i kacket ne cine raperam dobro nije lose ako se znas oblacit al rap mora dolazit iz srca(izvinjavam se sto filozofiram) al istina je, ako nemas postovanja rec nisi raper, ili da si picka, evo ja cu naprimjer priznat, ja sam do 5-6 tog razreda bio picka i sad sam se popravio al uvijek mi je gadan osjecaj kad cujem neko hoce da se bije, mislim ja cu kao musko se suocit s tim ali ipak, ostalo mi je to tako da sam malo zajbo ali to je sta kazem, umjesto da svako kaze ja sam raper nek radije kaze skusam rap ali nemam veze stim...(samo da me neko ne razumije pogresno ja imam veze sa rapom iako glupo zvuci)

p.s. a ponekad mi daju i price drugih inspiraciju, kad heskey kaze napalo ga nekoliko razreda onda i ja mislim, hajde ba, sta ce mi biti ako on smije zasto ne i ja xd
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Method Man izrazio nezadovoljnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Method Man izrazio nezadovoljnost   Method Man izrazio nezadovoljnost Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 12:32 am

Tako je,kad su oni navruli na mene ja sam se skupio sakrio glavu,i na brzinu je to sve prošlo xD lol!
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Method Man izrazio nezadovoljnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Method Man izrazio nezadovoljnost   Method Man izrazio nezadovoljnost Icon_minitimeSun Aug 24, 2008 5:31 pm

Upravu si rap uvijek mora da dolazi iz srva i danas mnogi koji slusaju rap ne slusaju ga ono bas iz srca nego iz nekog kurca glupog...
a sto se danas ne udaraju pa prije su reperi manje tuzili jedan drugog sad za svaku sitnicu idu u sud nakvi pedofili ko R.kelly i ostala ekipa
Na vrh Go down
Sponsored content





Method Man izrazio nezadovoljnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Method Man izrazio nezadovoljnost   Method Man izrazio nezadovoljnost Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Method Man izrazio nezadovoljnost
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Strana Hip Hop scena-
Idi na: