Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 VH1 "Hip-Hop Honnors"

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

VH1 "Hip-Hop Honnors" Empty
KomentarNaslov komentara: VH1 "Hip-Hop Honnors"   VH1 "Hip-Hop Honnors" Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 4:49 am

sestog oktobra su vh1 "Hip-Hop Honors"
a vec sad je poznato da ce biti slavnih repera koji ce nastupat uzivo ili dobit nagradu...
novo dodani na listu su busta rhymes i juelz sanatana, a vec poznati su, slick rick, de la soul,cypress hill,too $hort, lil wayne i jos mnogo drugih

ko ce dobit nagradu a koce nastupat nisam bas shvatio, pa se malo snadjite, a inace bi svaki nastup odavde osim meni waynea bio dobar...
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

VH1 "Hip-Hop Honnors" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 "Hip-Hop Honnors"   VH1 "Hip-Hop Honnors" Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 6:06 am

da se mene tice ja bih odmah proglasio too $horta za nagradjenog Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

VH1 "Hip-Hop Honnors" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 "Hip-Hop Honnors"   VH1 "Hip-Hop Honnors" Icon_minitimeWed Sep 24, 2008 11:06 am

Ja sam za Slick Rick-a,sjećam se njegovih spotova dok sam bio balavac nisam imao pojma ko je taj sve do prije nekolko godina kada sam ozbiljnije ušao u rap,a too short mi je isto dobar kao i Cypress Hill
Na vrh Go down
Sponsored content





VH1 "Hip-Hop Honnors" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: VH1 "Hip-Hop Honnors"   VH1 "Hip-Hop Honnors" Icon_minitime

Na vrh Go down
 
VH1 "Hip-Hop Honnors"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» worksop class "samo rap rego 4" download
» Scrizly present "Jamma"
» Klip sa youtube-a "yes i',m alive"
» moje "kratko" misljenje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Hip Hop world :: Strana Hip Hop scena-
Idi na: