Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Rap vs, Folk

Go down 
+4
Blow Three [Lil Bussy]
Big Eazy-E aka Heskey
LiL Scrizly
Sinista V
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 5:25 am

nisam znao gdje da otvorim ovu temu al evo ovdje cu...sta vi mislite o narodnoj, sta bi ja reko, idu mi na kurac hehe, ali ima razlog... svi koji slusaju narodnu ili barem vecina nama gura pod nos sovju muziku i priznaje svaku osim nase, ili kad se neko pravi raper(a narodnjak) onda dodje "yo jes' cuo brate onu novu fiftija"... za fiftija bi isto trebo biti topic ali jebi sad njega, uglavnom, mozda se outujem ako ovo kazem ali ja nebi imo ista protiv folka da oni nemaju nista protiv rap-a ali sad budimo ipak realni rap, i folk su kao ying i yang tako da cu ih uvijek mrzit
sta vi mislite o tome???



Hip Hop Rulez
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 7:27 am

ono ev ja cu nesh rec... kad vide repera dolaze mu... i govore nesto "yo men" "50 cent" "sta ima ba" "jesil vidio sinana sakica?" i nesto masu rukama... imo sam takvih primjera al je odma izbila tuca... to mene ba zivcira.. kad se nesto prokurci utegne hlacice, stavi sminkerske naocale... onda kad ga pocnes mlatit on pita sta sam ti ja uradio.. ma fuck fuck you folk !! ne podnose nas.. a kad vide rockera ili punkera onda nista ne govore nit mu se obracaju..
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:20 am

kazem ti ja, ying i yang, a to stose tice naocala, i aj ih ponekad stavim, ali naravno bez new era base kape ne ide... hehe
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:21 am

neznas ti kakve oni naocale nabiju... heheheee...
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:28 am

doduse imas pravo sto se malo toga tice, kad nabiju one D&G fejkerske naocale sa pjace.. uf... ma iskreno jebe mi se... ali jedno se mora rec, ima ih dosta kukavica, ne kazem da su svi, al ja jednom sjeo u fast food, i kod mene K1X kacket na glavi, isjedose ispred mene neka dvojica i pocese glumit neke folove, i picke zaprijete usred radnje da ce mi uvalit casu u usta, i znas onaj tipicni odgovor, "hajd ako smijes", a oni samo ustase sjedose za drugi sto, isto tako naocale, majca uska da se vide misici(rebra) ma bjezi bolan...
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:34 am

ma nisu to misici... to su zesce kosti... hehe...pa samo se kurce.. a kad nas je vise u grupi.. onda ne smiju pisnit..
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 10:38 am

eh to nije samo kod njih, ima i "rapera" takvih i rockera... al uredu, i oni su pametni, mislim ni ja ne izazivam svadju koju znam da cu izgubit...al et, sta cemo sam nas dvoje, emil je na mom bloggu postavio sigurno ce i ovdje i jos ovih registrovanih ce postavit hehe
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 11:51 am

SAD CU VAM JA NAPISAT SVOJE PRIČE XD PRVO MORAM MALO REPAT ZA JEDNO POLA SATA CU PISAT
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 12:07 pm

joj jedva cekam... happy
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 12:46 pm

ev ovo je bilo kad sam krenuo u srednju skolu kada god se vracam kuci seljacine me napadaju,sta si se ufuro,sta se foliras,i takve stvari,jedan dan vracam se kuci naidje jedan Behla u ne je bio u svakom napau na mene,idu on i jos trojica i okrznemo se ramenom,podje on psovat i tako to,i ja mu kazem vidjet ces ti suttra cim udjes u skolu,i tako sutra on ulazi a ja ga cekam u holu,i gurnem ga dva puta,zatim on ode gore na drugi sprat i doveo mi nekolko razreda,ja da se pred svima pokazem da nisam picka naletim direktno na njega i oko desetak puta ga opalim sakom u oko,i onda zna se nnjegovi nalete i istuku me,nadao sam se zescim batinama,a mene je od svega toga samo jedan udarac u guzicu zabolio.I dodju prefe i direktor rastave nas,i smanje nam vladanje,samo meni i tom Behli.Nskon nekoliko tjedana napadnu oni mene opet,i samo me neki visoki kosonja tri puta udario.A bilo mi je drago zbog toga jer su mi taj isti dan ocuh i mama trebali stic iz holandije,ja sam to njima sve isprico,mislim mami sam pricao jer nisam ocuhu htio to u oci rec stid me bilo.I tako mama njemu kaze,i on ce na to ukolko se sutra pustate iz skole,reko oko pola jedan,kaze bit cu ja tamo.Meni drago zbog toga jer moj ocuh je nabildan istetoviran,prosao u holandiji sve i svasta mislim znate vec sta da nebi sad govorio,kad pustili se mi iz skole,neprijtelji meni iza ledja,a vidim i ocuh mi stigao sa toyota dzipom kojeg voza ovdje u bosni,i izadje on iza auta onako krupan sa svojim bratom i jos dvojicom jarana,ovi iza mene i ja im dobacim polizite me po supku xD,i behla skoci na mene i nabi me nogom.Kaze haj samo jos jednom ness reci bit ces mrtav,i ocuh prilazi njima i kad tom Behli samar opali i izvrnuo ga je odmah nije se ustajao nekolko minuta tako uhvati jednog Benju kojeg smatraju jednim od najopasnijih klinaca u bugojnu i nekolko mu samara opali i on podje plakat.I ja fino u dzipa i odveze me ocuh kuci.Tako je to bez staraca nema niss xD
Na vrh Go down
Blow Three [Lil Bussy]

Blow Three [Lil Bussy]


Broj komentara : 34
Join date : 2008-08-11
Age : 28
Mjesto : Sobba

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 1:31 pm

FUCK FOLK !!!! fuck you fuck you
Na vrh Go down
http://www.nadimi se kite .guz
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 3:28 pm

"od toga svega me je zabolio jedan udarac u guzicu", ma ti si kralj
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeThu Aug 21, 2008 4:04 pm

Jao geta buraz Very Happy Very Happy Very Happy
Evo moja jedna prica kratka zasto mene niko ne dira naslov je kako znate iz gracanice sam i ima ovdje problema najvise sto sam u zivotu primio je dva boksera od tipa koji je u rukama drza o onaj vojnicki noz a bio je izgleda na tripu pa nisam smio nista da poduzimam al to je bilo fakat davno u 5 razredu od tad ma koliko da se reperski oblacim da se vracam u 3 kuci ujutro niko me nikad ne dira ma gdje da prolazio nit mi ko sta dobacuje..zato sto sam dobar sa svakim klosarom u parku zato sto vecina klosara slusa rap niko od ovih D&G nije neki jebenjas i da jest ne bi me ni jedan pipno jer znam previse ljudi pa bi sigurno uvijek neko uskochio...eto to je moja sredina a ni moji jarani se puno ne udaraju nekako nema potrebe za tim recimo da idem po selima gore bio bi bjen 100% al koji cu kuracu turbo folk onom disku..
a u skoli u mojoj niko te ne smije da pipne malo pa ti smanje vladanje a jaca tuca i izbace te iz skole..bez po beda
Ma emile mogao si ti njih sve prebit vjerujem ja iskreno u to Very Happy Very Happy

eto hvAla ALLAHU izgleda da me on stiti pravo
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:35 am

hehee.. ja prica i dozivljaja... Laughing happy
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:52 am

yeah neko me dobro nabio u guzicu bolilo me je nekolko dana lol!
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 1:56 am

hehe...heskey cuvo glavu i facu a oni njega u guzicu... hehee
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:52 am

LiL Scrizly Admin (citat):
hehe...heskey cuvo glavu i facu a oni njega u guzicu... hehee
heskey spreman si za zatvora Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 10:46 am

ma on bi pobjego' u prve dvije minute zatvora.... heheee sos sos
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:07 am

Njemu bi se tamo ba svidilo znas ono da dize tegove udara ljude itd..

Arrow Arrow Arrow
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:09 am

aha.. samo bi mu bilo zao sto nema treba...hehehe respect respect
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:09 am

STO TRACATE O MENI HEHEH lol!
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:11 am

ma ne tracamo... mi ba samo.. komentiramo.... hehehehe Razz Razz
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:12 am

lol!
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:38 am

imat ce on treba ba ono kao u spotu 21 question
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 11:39 am

ma ja... potplatit ce malo cuvara... pa u kombi.. i prc !! lol! lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Rap vs, Folk Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Rap vs, Folk
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: