Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Rap vs, Folk

Go down 
+4
Blow Three [Lil Bussy]
Big Eazy-E aka Heskey
LiL Scrizly
Sinista V
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:25 pm

LiL Scrizly Admin (citat):
ma ja... potplatit ce malo cuvara... pa u kombi.. i prc !! lol! lol!

volim kad kuzis Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:32 pm

310 (citat):
LiL Scrizly Admin (citat):
ma ja... potplatit ce malo cuvara... pa u kombi.. i prc !! lol! lol!

volim kad kuzis Very Happy Very Happy Very Happy

nemoj samo da ubijes zenu i daj malo dodatno za ciscenje cuvaru xD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeFri Aug 22, 2008 4:56 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
ev ovo je bilo kad sam krenuo u srednju skolu kada god se vracam kuci seljacine me napadaju,sta si se ufuro,sta se foliras,i takve stvari,jedan dan vracam se kuci naidje jedan Behla u ne je bio u svakom napau na mene,idu on i jos trojica i okrznemo se ramenom,podje on psovat i tako to,i ja mu kazem vidjet ces ti suttra cim udjes u skolu,i tako sutra on ulazi a ja ga cekam u holu,i gurnem ga dva puta,zatim on ode gore na drugi sprat i doveo mi nekolko razreda,ja da se pred svima pokazem da nisam picka naletim direktno na njega i oko desetak puta ga opalim sakom u oko,i onda zna se nnjegovi nalete i istuku me,nadao sam se zescim batinama,a mene je od svega toga samo jedan udarac u guzicu zabolio.I dodju prefe i direktor rastave nas,i smanje nam vladanje,samo meni i tom Behli.Nskon nekoliko tjedana napadnu oni mene opet,i samo me neki visoki kosonja tri puta udario.A bilo mi je drago zbog toga jer su mi taj isti dan ocuh i mama trebali stic iz holandije,ja sam to njima sve isprico,mislim mami sam pricao jer nisam ocuhu htio to u oci rec stid me bilo.I tako mama njemu kaze,i on ce na to ukolko se sutra pustate iz skole,reko oko pola jedan,kaze bit cu ja tamo.Meni drago zbog toga jer moj ocuh je nabildan istetoviran,prosao u holandiji sve i svasta mislim znate vec sta da nebi sad govorio,kad pustili se mi iz skole,neprijtelji meni iza ledja,a vidim i ocuh mi stigao sa toyota dzipom kojeg voza ovdje u bosni,i izadje on iza auta onako krupan sa svojim bratom i jos dvojicom jarana,ovi iza mene i ja im dobacim polizite me po supku xD,i behla skoci na mene i nabi me nogom.Kaze haj samo jos jednom ness reci bit ces mrtav,i ocuh prilazi njima i kad tom Behli samar opali i izvrnuo ga je odmah nije se ustajao nekolko minuta tako uhvati jednog Benju kojeg smatraju jednim od najopasnijih klinaca u bugojnu i nekolko mu samara opali i on podje plakat.I ja fino u dzipa i odveze me ocuh kuci.Tako je to bez staraca nema niss xD

samo da pitam emile kako tu nikad nema tvojih jarana da te brane, uvijek si loner(samac) neki boris se za svoja prava, dodjes isti bosanski martin luther king sta ja znam, sto nema lil smoke-a jel picka ili sjedi napusen negdje heh
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 12:28 am

lil smoke ima jaja on je naletio na njih,al je i on ddobio,al ovi ostali su nas samo ko fol razdvajali prepali se posto su napadaci bili drugi srednji,al et dobro sam prošo od tih silnih udaraca samo mi modrica na guzici ostala xD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSat Aug 23, 2008 12:05 pm

cool happy cool
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 6:10 am

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
lil smoke ima jaja on je naletio na njih,al je i on ddobio,al ovi ostali su nas samo ko fol razdvajali prepali se posto su napadaci bili drugi srednji,al et dobro sam prošo od tih silnih udaraca samo mi modrica na guzici ostala xD

mali dim aa Smile Smile Smile

dobro vise skontali smo ovo za guzicu
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 1:51 pm

joj levatstva Evil or Very Mad , doso meni jaran ma kakvi reperi nema te vi veze, textovi samo jebem ti ovo, guzim ti ovom kao guzicete vi kad zavrsite u dzehenemu, buuuu, kakve veze ima rap sa religijom, ne poricem da psuju reperi puno ali ne repaju samo o tome, pored toga, gledaj njemce, kod njih svaki reper turskog porijekla, pogledaj ih sviju, kool savas, massiv, bushido, azad, svi su to turci i jos muslimanske vjere pa sta da kezam kad je vec na ovakvu glupost preslo...

pored toga, svi koji slusaju narodnu nek se nejavljaju da mi nemamo dobre textove kad, a njima refren od milijun puta ponavljanje ba-ba-bambus, pa zavijanje, e ako to ima smisla... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:15 pm

uh..prezivio sam i ja svasta dok sam dobio respecta u skoli..
u skoli osnovnoj sam se svega 6 puta pobio..i to skoro uvijek sa istim likom..
uglavnom nikome nije smetao moj stil oblacenja i toga..jer je jos bilo takvih ko ja..
jedino je taj nekadasnji "jaran"me napadao kako sam ufuran..kako ce me ubit..ja sam mu isto odgovarao prostim rijecima,nisam htio ga udarit sve dok mi nije namjerno,znajuci da ga nemam,opsovao oca..vjerujte mi..ako sam ikada ikoga u zivotu jace sakom opalio..odma je pao na zemlju i poceo iz nosa krvariti..ja tada isprepadan..sta ce sada biti..doletili su njegovi ti "zijadići"koji su bili u skoli poznati kao najzajebanija dinastija..xD..htjeli su se zaletiti na mene al bio sam sa par drugova od kojih nije bilo sanse me pipnuti Very Happy..sutredan sav nateknut MENE pita da vidim ti facu..gdje su modrice..ja odma se poceo valjati od smijeha..cuj gdje su ti modrice a lik me nije ni pipnuo...bilo je vise puta isto konflikata izmedju nas i gornje ilidze (uglavnom ne poznajete to mjesto)..tamo su vam one prave seljacine..tzv. gujani..likovima muzika znaci halid,folk i da ne nabrajam..i dirali su mi jarana iz ulice kojega su ganjali sve dok jaran nije dosao do nas do ulice..i tada smo se pobili sa njima..i tada se sjecam da me je neko gurnuo na pod i opalio u stomak..koga nisam vidio jer sam bio okrenut suprotnoj strani..i dan danas bi volio da saznam ko je to bio..a najvise sumnjam na ovoga jarana sa kojim sam se pobio (ovo sto sam na pocetku pisao)..jer je on iz gornje ilidze..
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:39 pm

to sam te ja udario hehe
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:41 pm

187 (citat):
to sam te ja udario hehe

jel ovo sala ili stvarno ????????
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:52 pm

damire..smiri dozivljaje..
spreman sam se pobit samo sa svojim vrsnjacima ili starijim..
a to ako si se pokusao nasaliti..sala je uzas zivi Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:54 pm

aight nigga chill
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:06 pm

187 (citat):
aight nigga chill
chillam ja samo tako je ispalo..jbg
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:15 pm

ovo jako mirise na battle, a ko nevjeruje onda nek bude siguran da je to samo mir prije oluje
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:18 pm

Sinista V (citat):
ovo jako mirise na battle, a ko nevjeruje onda nek bude siguran da je to samo mir prije oluje


hehehe... dobro recenoo cool
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:20 pm

Sinista V (citat):
ovo jako mirise na battle, a ko nevjeruje onda nek bude siguran da je to samo mir prije oluje
ma ne..rekao sam da nebi battle sa osobom mladjom od mene 2 godine..da je moj vrsnjak pa hajde..al da ja izazivam i psujem nekome ko je 2 god mladji.. scratch
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 7:22 am

Godfather (citat):
Sinista V (citat):
ovo jako mirise na battle, a ko nevjeruje onda nek bude siguran da je to samo mir prije oluje
ma ne..rekao sam da nebi battle sa osobom mladjom od mene 2 godine..da je moj vrsnjak pa hajde..al da ja izazivam i psujem nekome ko je 2 god mladji.. scratch
who cares if he's younger then you...
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 2:48 pm

cuj to pa ako je mladji lako ga je nagazit, a to je glupo svi se mislit da si kreten ako prebijes mladjeg al nije fazon ko sta misli o tebi...veci je izazov pobit se sa starijim Very Happy

i...
znate kako je glupo biti zensko u ovome svijetu
Boze sacuvaj, mene trebe iz razreda sve zezaju a ja im opsujem nesta a one me gledaju i kaze fuj, hehe to meni smjesno. Mislim, kad se lik obuce ko rapper to nea veze tad je jos bolji lik nego sto je prije bio, al kad zensko obuce ko rapperka i nesh ludo i siroko svi gledaju ko kakvi debili i misle da sam lezba (hhh ja nisam lezba, normala isto ko ni 99.99% zena koje su ko ja.
vidite npr. Eve cura je legenda i boli je qrac (lmao (lmao znaci: lauhg my ass off) nema ga) sta joj drugi kazu.
a meni probise glavu sa: stupid "kako to mozes obuci?" ili "fuj gdje ces siroko?!" a najgore je kad kazu: "ti bi sa malo sminke i sa uskom odjecom bila riba"
ja bi ih sviju ubila
znate, ja sam pocela da slusam rap od 8 godine i prva pjesma koju sam cula je bila eminemova a to je "I just lose it" sa albuma encore, tad ga je tuzio M. Jackson zato sto ga je zezo... al fazon je to sto sam sad 7 razz i opet me zezaju (vec oko 5 godina) kreteni glupi, i da kazem za ovu vaznu temu "rap vs. folk" normala da je rap bolji (zato sto ima bolju muziku, bolji tekst, bolje sve...)
joj sta bi ja sve napricala al mi mrsko x]
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 6:36 am

MFgirl (citat):
cuj to pa ako je mladji lako ga je nagazit, a to je glupo svi se mislit da si kreten ako prebijes mladjeg al nije fazon ko sta misli o tebi...veci je izazov pobit se sa starijim Very Happy

i...
znate kako je glupo biti zensko u ovome svijetu
Boze sacuvaj, mene trebe iz razreda sve zezaju a ja im opsujem nesta a one me gledaju i kaze fuj, hehe to meni smjesno. Mislim, kad se lik obuce ko rapper to nea veze tad je jos bolji lik nego sto je prije bio, al kad zensko obuce ko rapperka i nesh ludo i siroko svi gledaju ko kakvi debili i misle da sam lezba (hhh ja nisam lezba, normala isto ko ni 99.99% zena koje su ko ja.
vidite npr. Eve cura je legenda i boli je qrac (lmao (lmao znaci: lauhg my ass off) nema ga) sta joj drugi kazu.
a meni probise glavu sa: stupid "kako to mozes obuci?" ili "fuj gdje ces siroko?!" a najgore je kad kazu: "ti bi sa malo sminke i sa uskom odjecom bila riba"
ja bi ih sviju ubila
znate, ja sam pocela da slusam rap od 8 godine i prva pjesma koju sam cula je bila eminemova a to je "I just lose it" sa albuma encore, tad ga je tuzio M. Jackson zato sto ga je zezo... al fazon je to sto sam sad 7 razz i opet me zezaju (vec oko 5 godina) kreteni glupi, i da kazem za ovu vaznu temu "rap vs. folk" normala da je rap bolji (zato sto ima bolju muziku, bolji tekst, bolje sve...)
joj sta bi ja sve napricala al mi mrsko x]

joj sto ja tebe volim Very Happy

a slusas rep od 2004-e dobro 2005 Smile

samo ti furaj svoje! ma budite drugaciji u pozitivnom smisla a pogledaj recimo imas one bibe sto se oblace ono GUOCI marka (ej neki dan prodje covjek nosorog hlace pise mu ACKO xD) fasada na licima i ono medju nogama im zvaka dala bi ti ako je samo fino pogledas Very Happy a onda imas i one "RAPPERKE" sto nosaju one afghanistan marame imaju zenske ecko/zoo york patike i one kratke prsluchice sto ispod sisa dodju nea vece gluposti a da znaju nabrojat repere koje znaju na saku ono "edo majka,eminem,frenki 2pak (sa jakim K) ee eee 50 cent et jel dosta" al ustvari dusu bi dali za cecu,janu i ostale mangupe pa onda najgori su mi likovi koji se napiju i govore "jest nam dobro bilo" to je dno dna primitivizam i tako a znate sta mi se jednom desilo dop. se sa curom a cura ne zna sta znaci OPTIMISTICNO tako da rijecu su suvisne koliko je narod GLOOOOP i da LMAO Very Happy
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:17 am

hahahaha ACKO hahahaha
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 7:39 am

joj volim je i ja Smile
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 10:43 am

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
joj volim je i ja Smile

haha :$ nemojte me dovoditi u situaciju da se zacrvenim x]
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:07 am

hehe
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:32 pm

310 (citat):
MFgirl (citat):
cuj to pa ako je mladji lako ga je nagazit, a to je glupo svi se mislit da si kreten ako prebijes mladjeg al nije fazon ko sta misli o tebi...veci je izazov pobit se sa starijim Very Happy

i...
znate kako je glupo biti zensko u ovome svijetu
Boze sacuvaj, mene trebe iz razreda sve zezaju a ja im opsujem nesta a one me gledaju i kaze fuj, hehe to meni smjesno. Mislim, kad se lik obuce ko rapper to nea veze tad je jos bolji lik nego sto je prije bio, al kad zensko obuce ko rapperka i nesh ludo i siroko svi gledaju ko kakvi debili i misle da sam lezba (hhh ja nisam lezba, normala isto ko ni 99.99% zena koje su ko ja.
vidite npr. Eve cura je legenda i boli je qrac (lmao (lmao znaci: lauhg my ass off) nema ga) sta joj drugi kazu.
a meni probise glavu sa: stupid "kako to mozes obuci?" ili "fuj gdje ces siroko?!" a najgore je kad kazu: "ti bi sa malo sminke i sa uskom odjecom bila riba"
ja bi ih sviju ubila
znate, ja sam pocela da slusam rap od 8 godine i prva pjesma koju sam cula je bila eminemova a to je "I just lose it" sa albuma encore, tad ga je tuzio M. Jackson zato sto ga je zezo... al fazon je to sto sam sad 7 razz i opet me zezaju (vec oko 5 godina) kreteni glupi, i da kazem za ovu vaznu temu "rap vs. folk" normala da je rap bolji (zato sto ima bolju muziku, bolji tekst, bolje sve...)
joj sta bi ja sve napricala al mi mrsko x]

joj sto ja tebe volim Very Happy

a slusas rep od 2004-e dobro 2005 Smile

samo ti furaj svoje! ma budite drugaciji u pozitivnom smisla a pogledaj recimo imas one bibe sto se oblace ono GUOCI marka (ej neki dan prodje covjek nosorog hlace pise mu ACKO xD) fasada na licima i ono medju nogama im zvaka dala bi ti ako je samo fino pogledas Very Happy a onda imas i one "RAPPERKE" sto nosaju one afghanistan marame imaju zenske ecko/zoo york patike i one kratke prsluchice sto ispod sisa dodju nea vece gluposti a da znaju nabrojat repere koje znaju na saku ono "edo majka,eminem,frenki 2pak (sa jakim K) ee eee 50 cent et jel dosta" al ustvari dusu bi dali za cecu,janu i ostale mangupe pa onda najgori su mi likovi koji se napiju i govore "jest nam dobro bilo" to je dno dna primitivizam i tako a znate sta mi se jednom desilo dop. se sa curom a cura ne zna sta znaci OPTIMISTICNO tako da rijecu su suvisne koliko je narod GLOOOOP i da LMAO Very Happy

to ono "volim Fifti Kenta,al ipak Jana u dusi " xD
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 9:02 am

lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Rap vs, Folk - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rap vs, Folk   Rap vs, Folk - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Rap vs, Folk
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: